Kalcit modrý - velký 1,61 kg "Kámen životního růstu, motivace a komunikace ve vztazích" Umístitelný do více poloh. Přírodní, surový. 13,8 x 12,2 x 9,5 cm. Madagaskar

Kód: KALMOD14
900 Kč / ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

"Nebesky modrý" velký přírodní kalcit umístitelný do více poloh. Jedná se o silný čistič prostoru a zesilovač příznivé energie, také o nejvhodnější kámen pro děti ve vývoji a starší lidi pro podporu výživy kloubů, kostí, zubů, vlasů aj. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svou nebesky modrou barvou nás modrý kalcit (vápenec) bleskurychle uvádí do "klidového režimu". Ze shodných důvodů je i skvělým pomocníkem při meditacích či relaxaci. 

Modrý kalcit funguje také jako univerzální čistič prostoru a zesilovač energie. Ve Feng Šuej se modrý kalcit nejvíce uplatňuje v ložnicích (podpora a symbolický "růst" partnerství"; kvalitní odpočinek a spánek; výživa kostí, kloubů, zubů, vlasů), dětských pokojích (zdravý růst a vývin), a pracovnách (komunikace, sebevyjádření, prezentace aj.) Podporuje nové nápady, kreativitu, stav aktivního, bdělého života a brání zahálce. Jde o kámen "vzájemné komunikace ve vztazích", otevřené, upřímné, bez postranních úmyslů, bez manipulace.

MODRÝ KALCIT VE FENG ŠUEJ

Modrý vápenec je vyhlášen svou jemností a schopností hojit. Je skvělým kamenem v období zotavování. Podporuje porozumění sobě samému i ostatním. Je úžasným prostředníkem v komunikaci. Doplňuje nezbytnou energii všem v jeho okolí.  

Modrý kalcit si ve Feng Šuej poradí s odstraněním všeho špatného a zlého a „hojením ran“ na duši, těle i v prostoru. Dokáže odrážet negativní vysílání jiných lidí. Tento kalcit má silnou schopnost expandovat a dodávat energii lidem v jeho okolí.

Ložnice – umístěn pod postelí podporuje usazování vápníku v kostech a optimalizuje jeho hladinu v těle. Uklidňuje. Udržuje ohebnost páteře a kloubů, je proto nepostradatelným ložnicovým minerálem pro člověka každého věku. Ve Feng Šuej symbolicky vyživuje vztahy, pomáhá jejich růstu,  a vývoji . Modrý kalcit v ložnici podporuje naladění se na partnera a podporuje vzájemné pochopení.   

Místa setkávání, kanceláře, zasedačky – zklidňuje prostředí a uvolňuje atmosféru. Zlepšuje vzájemnou komunikaci.

Dětský pokoj – kalcit zde napomáhá zdravému růstu dětí a zvyšuje jejich imunitu. Uklidňuje emoce a rozbouřené city. Zlepšuje soustředění. 

Severovýchod – dopomáhá k relaxaci a meditaci, uvolňuje tělo i mysl. Podporuje duchovní rozvoj díky schopnosti napojit se na vyšší vědomí.

Jihozápad - ve Feng Šuej symbolicky vyživuje vztahy a pomáhá jejich růstu a vývoji. Podporuje vzájemné pochopení partnerů, projasňuje situace a zlepšuje komunikaci vůbec.

Sever – modrý kalcit zde zajišťuje poklidnou pouť životem a duševní naladění na ni.

Východ – posílení léčby, urychlení hojení a rekonvalescence. Modrý kalcit svou barvou (elementem vody ve Feng Šuej) posiluje východní sektor (elementu dřeva) a dopomáhá uzdravení

Další blahodárné účinky modrého kalcitu:

Kalcit podporuje výživu a posílení kostí a kloubů. Uplatňuje se při hormonálních potížích, problémech se štítnou žlázou, v hojení ran a jizev po operačních nebo kosmetických zákrocích (vč. vypalování bradavic, skvrn apod.) Harmonizuje procesy trávení, zažívání, očistu střev. Je též vhodným při rekonvalescenci, přispívá ke snižování krevního tlaku, výborně si poradí s rozbouřenými emocemi a uklidňuje. 

Původ: Madagaskar

Doplňkové parametry

Kategorie: Kalcit modrý
Hmotnost: 1.61 kg
Rozměry:: 13,8 x 12,2 x 9,5 cm
Položka byla vyprodána…