Jaspis brekcie - "Kámen štěstí, radosti a dobré nálady" 136 g Brekciový jaspis broušený XXL. 5,2 x 4,2 x 3,7 cm. Jižní Afrika

 

Jaspis brekcie (brekciový jaspis) v pestrém zabarvení a velmi příjemný do dlaně.

Brekcie je známý ochranný kámen, který však zároveň prosvětluje náš každodenní život a vnáší do něj radost a optimizmus. Proto se mu přezdívá "Kámen štěstí, dobré nálady a radosti v životě". Energeticky posiluje, dodává odvahu činit rozhodnutí a dosáhnout svých předsevzetí a záměrů. "Prosvětluje a dodává výživu" do partnerských vztahů. Ve Feng Šuej je oblíben pro svou schopnost vytvářet jin-jang rovnováhu (i v tělesné úrovni), také odklánět energetické zátěže v nemovitostech a pohlcovat toxické látky, zejména u novostaveb. Brekcie je skvělým podpůrným kamenem pro "prohřívání organizmu" a při detoxikaci. Vhodná je při potížích s ledvinami a močovým měchýřem, s trávením, játry, při namožení zad (zejména beder). Využívá se též v podobě polodrahokamové směsi do vody na přípravu ELIXÍRU PRO ŽENY pro podporu ženskosti, zpracovávání starých traumat, emočních a citových šrámů, při potížích v urogenitální oblasti, pro snížení hladiny cholesterolu aj). 

Další jaspisy brekcie naleznete ZDE

Dostupnost Vyprodáno
380 Kč / ks
Kód produktu JASBRE9
Kategorie Jaspis
Položka byla vyprodána...
 

Jaspis je díky jeho pestrosti a nepřebernému množství blahodárných účinků jedním z nejvíce využívaných kamenů pro Feng Šuej práci.

Vyhlášený je pro schopnost odklonu energetických zátěží a pohlcování toxických látek zejména u moderních novostaveb (těkavých látek z lepidel, tmelů, izolací, barviv, laků, syntetických materiálů apod.) 

Jaspis vyvažuje jin a jang nejen v prostoru, ale i v těle. 

Uzemňuje, dodává energii. Pomáhá dosáhnout cílů. Skvělý pomocníkem v profesní kariéře. Ukazuje pravdu.

JASPIS BREKCIE VE FENG ŠUEJ

Ochrana prostoru/Osobní fyzická a psychická ochrana - nošení při sobě; místo poblíž nás; oblast vstupu do obývaného prostoru, noční stolek apod.

Jih – dodává „ohnivou energii“, sílu a odvahu v dosahování životních cílů. V jižním sektoru též podporuje naše plány, osobní vize, růst v profesní kariéře, reprezentaci navenek. Dogmaticky v jižním sektoru, ale prakticky kdekoli v naší blízkosti vyzařuje radost a optimizmus.

Feng Šuej kanceláře nebo pracovního stolu – schopnost jít za svým cílem, správně se rozhodnout, srozumitelně se orientovat v situacích, vytyčit hranice, být „nad věcí“ apod.

Ložnice – klidní city. Zde také harmonizuje tělo a zklidňuje mysl. Napomáhá vybavit si sny.

Jihozápad a ložnice – dodává „výživu“ do vztahů.

Jihovýchod - přitahuje hmotné záležitosti.

Sever - prospívá ledvinám a močovému měchýři

Severovýchod – zklidnění, meditace, projasnění situací, „dobití“ energie.

Další blahodárné účinky jaspisu brekcie:

Brekciový jaspis podporuje celkovou detoxikaci organizmu i jeho rovnováhu. Příznivě působí na ledviny a močový měchýř (i při zánětech). Energeticky podporuje trávení a spalování tuků, prospívá také játrům, zklidňuje namožení zad, zejména beder, dokáže "prohřívat organizmus" apod.

Brekciový jaspis je pochopitelně i nádhernou dekorací v interiéru.

Původ: Jižní Afrika

Hmotnost 0.145 kg
Rozměry: 5,2 x 4,2 x 3,7 cm
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.