Jaspis zelený - koule ø 6,5 cm | 276 g, jemně broušená. Dodáváno se stojánkem Přírodní kvalitní dekorativní kamenná koule. Madagaskar. 276 g

Kód: JASZEL2
1 380 Kč / ks
Skladem

Jemně leštěná koule ze zeleného jaspisu s krásnou kresbou. Tento "Kámen harmonie, ochrany a zachování života na této planetě" je nejen nádhernou dekorací, ale i Feng Šuej pomocníkem posilujícím životní energii, "vyživujícím" partnerské vztahy i dodávajícím odvahu v našem rozhodování. Dodáván se stojánkem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jaspis je znám svou schopností vyrovnávat extrémy, průběžně vyvažovat jin a jang, nejen v prostoru, ale i v těle. Jaspisy jsou obecně díky jejich pestrosti a nepřebernému množství blahodárných účinků jedním z nejvhodnějších kamenů pro Feng Šuej práci. 

Zelený jaspis je velmi úzce napojen na vše, co souvisí s harmonií, růstem, ochranou a zachováním života na této planetě. Je energetickým pomocníkem stromů a rostlinstva, patronem čistoty a rovnováhy v přírodě. Ve Feng Šuej se zelený jaspis využívá právě k harmonizaci a zajištění optimálního proudění životadárné čchi v prostoru. Stejně tak k podpoře duchovního, duševního, osobního i profesního růstu.

Zelený jaspis rozpouští vše, co by nám mohlo bránit v životních rozhodnutích a posunu vpřed. Naše vlastní mentální omezení, vzorce a návyky. Jaspis otvírá brány intuice a udrží nás v jejím následování. Probouzí v nás důvěru ve vlastní cestu, vlastní záměry, vize a cíle. Zelený jaspis je magnetem pro prosperitu a hojnost ve všech rovinách. Svou očistnou a zklidňující energií se nám rychle postará o rozbouřené emoce,  stres či cokoli, co by mohlo rozviklat naši mentální a tělesnou kondici, zejména naše srdce. 

JASPIS ZELENÝ VE FENG ŠUEJ:

Vchod, Oblast vstupu (Ming Tang) - požehnání, štěstí a trvalá spokojenost.

Jihovýchodní sektor, pokladna, trezor - přitahuje hmotné záležitosti, podporuje hojnost a prosperitu ve všech oblastech.

Východní sektor - podpora fyzické a duševní kondice; energetická detoxikace - podle TČM příznivě ovlivňuje oblast jater. | Náprava rodinných záležitostí, odklon zátěží. | Životní energie a síla.

Ložnice, Jihozápad - "růst a harmonizace" v mezilidských, zejména partnerských vztazích, v podobě koule umocňuje jednotu a stálost svazku.

Západ - vhodné umístění pro zahájení nové životní etapy (zaměstnání, podnikání, bydlení, budoucí rodina aj.) - ideální ve tvaru koule (soulad, celistvost, spokojenost). | Silná podpora v nových nápadech, tvorbě a umění. 

Severovýchod, Osobní odpočinkové zóny – ukotvení, zklidnění, projasnění životních situací.

Kancelář, Jih, Pracovní stůl - podpora cílů a vizí. | Osobní a profesní vývoj. | Vytrvalost. 

Zasedací místnost, Obývák, Místa setkávání - harmonie, jednota, vstřícnost.     

Blahodárné účinky zeleného jaspisu v tradicích:

Zelený jaspis se tradičně uplatňuje v podpoře tělesné detoxikace, též přispívá k optimálnímu hospodaření s životní energií, zrychlenému odvodu škodlivin, harmonizaci oběhu tělních tekutin, vč. pročištění energetických bloků, zejména v játrech a cévách.  Energeticky také optimalizuje trávení, funkci žaludku, střevsrdce, vyrovnanost krevního tlaku, hladinu cholesterolu v těle. Blahodárně také působí na naše srdce, cévy a zrak. Příznivě ovlivňuje i mozkovou činnost.  

Původ: Madagaskar

Další jaspisy naleznete ZDE:

Doplňkové parametry

Kategorie: Jaspis zelený
Hmotnost: 0.276 kg
Průměr koule:: 6,5 cm