Jaspis červený - velký (téměř 1 kg), surový "Kámen elánu, energie a chuti do života" PŘÍRODNÍ SUROVÝ MASÍVNÍ ČERVENÝ JASPIS. 11 x 8,5 x 8,5 cm

Kód: JASCER10
960 Kč / ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Velký masívní a "ohnivou" energií nabitý přírodní surový neopracovaný červený jaspis, věhlasný africký šamanský rituální a ochranný kámen. Jedná se o silný minerál dodávající "ohnivou/slunečnou" energii a elán do života, a to nejen v momentech únavy, vyčerpání, vyhaslosti či skleslosti, ovšem i na startu nové životní epochy, potřeby se "rozhoupat k akci", učinit důležitá rozhodnutí, koncentrovat se na realizaci svých snů a cílů, a samozřejmě vytrvat na cestě k jejich dosažení. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

ČERVENÝ JASPIS VE FENG ŠUEJ

Jaspisy jsou obecně díky jeho pestrosti a nepřebernému množství blahodárných účinků jedním z nejvhodnějších kamenů pro Feng Šuej práci. Jaspis je znám svou schopností vyrovnávat extrémy, průběžně vyvažovat jin a jang, nejen v prostoru, ale i v těle. Ve Feng Šuej doma i v zaměstnání se červený jaspis využívá zejména pro silnou ochranu a odklon negativních vlivů, pro aktivaci osobních i pracovních záměrů, jejich materializaci, také pro podnikatelský progres nebo posun v profesní kariéře. Díky své červené barvě je v tradičním Feng Šuej naprosto typickým krystalem sloužícím k přivábení prosperity, peněz a hmotných záležitostí. Červený jaspis dodává "výživu" do vztahů, jak pracovních, tak partnerských, v nichž podporuje i sexualitu a intimní prožitky. V krystaloterapii se nejvíce uplatňuje při detoxikaci organizmus, harmonizaci činnosti srdce, funkci ledvin, močového měchýře a pohlavních orgánů. Přikládá se také k břišní oblasti pro tlumení menstruační bolesti. Uplatňuje se také jako energetický "spalovač" cholesterolu.

Pro ochranu obývaného prostoru je nejvhodnějším umístěním jaspisu červeného poblíž vchodu (vstupní prostory - ve Feng Šuej označovány jako Ming Tang).

Jih – dodává „ohnivou" životní energii, podporuje vytrvalost a pomáhá nám v dosažení životních cílů. V jižním sektoru jaspis podporuje naše plány, osobní vize, růst v profesní kariéře, reprezentaci navenek.

Jihovýchod - zde jaspis přitahuje hmotné záležitosti a prosperitu.

Feng Šuej ložnice – Přitahuje vášeň. Podporuje sexualitu a dodává hloubku intimním prožitkům. Napomáhá vybavit si sny.

Jihozápad – dodává „výživu“ do partnerských vztahů

Severovýchod – ukotvení, zklidnění, projasnění životních situací, „dobití“ energie.

Feng Šuej Kanceláře nebo pracovního stolu – rozhodnost, důslednost, nastavení hranic, organizační schopnosti, vyrovnané hospodaření s vlastní energií.

Další blahodárné účinky červeného jaspisu v šamanizmu a tradicích:

Podpora v hospodaření s životní energií, detoxikaci organizmu a zrychleného odvodu škodlivin, činnosti ledvin, močového měchýře a pohlavních orgánů. Energetické tělesné prohřátí, harmonizace procesu oběhu tělních tekutin, vč. pročištění energetických bloků, zejména  v játrech a cévách. Jaspis přispívá k optimalizaci srdeční činnosti, vyrovnanosti krevního tlaku.    

Červený jaspis této velikosti je pochopitelně i nepřehlédnutelnou přírodní dekorací v interiéru

Původ: Jižní Afrika

DALŠÍ ČERVENÉ JASPISY ZDE

Doplňkové parametry

Kategorie: Jaspis červený
Hmotnost: 0.96 kg
Rozměry:: 11 x 8,5 x 8,5 cm
Položka byla vyprodána…