Jaspis červený - vejce "Kámen elánu, energie a chuti do života". 77 g Jemně leštěný. Vhodné jako yoni vajíčko. 5,5 x 3,4 cm

 

Přírodní jemně leštěný červený jaspis. Rozměry vhodný jako yoni vajíčko. Dodáváno s podstavcem. 

Červený jaspis je kamenem "záměrů a cílů". Jedná se o věhlasný africký šamanský rituální a ochranný kámen. Dodává sílu a elán do života. Jaspis je silně energetizující, harmonizující, ochranný a uzemňující. Zklidňuje, zbavuje stresu a tlumí konflikty. Ve Feng Šuej doma i v kanceláři se červený jaspis využívá zejména pro dosahování osobních i pracovních cílů, pokrok v kariéře. Červený jaspis také přitahuje hmotné záležitosti. Červený jaspis dokáže klidnit emoce a city, podporuje sexualitu, dává výživu do vztahů. Jaspis detoxikuje organizmus, podporuje činnost srdce, ledvin, močového měchýře a pohlavních orgánů. Zklidňuje břišní oblast a tlumí menstruační bolesti

Množství dalších jaspisů naleznete ZDE

Dostupnost Vyprodáno
360 Kč / ks
Kód produktu JASCER14
Kategorie Jaspis červený
Položka byla vyprodána...
 

Jaspis červený uzemňuje, dodává energii. Pomáhá dosáhnout cílů. Je skvělým pomocníkem v profesní kariéře. Ukazuje pravdu. Zklidňuje, zbavuje stresu a tlumí konflikty. Prohřívá tělo. Podporuje sexualitu.

Červený jaspis v této formě a rozměrech je ideální také jako yoni vajíčko.

ČERVENÝ JASPIS VE FENG ŠUEJ

Jaspis je díky jeho pestrosti a nepřebernému množství blahodárných účinků jedním z nejvhodnějších kamenů pro Feng Šuej práci.

Jaspis vyvažuje jin a jang nejen v prostoru, ale i v těle.

Pro ochranu obývaného prostoru je nejvhodnějším umístěním jaspisu červeného poblíž vchodu (vstupní prostory - ve Feng Šuej označovány jako Ming Tang).

Jih – dodává „ohnivou energii, pomáhá držet se a dosáhnout životních cílů." V jižním sektoru jaspis podporuje naše plány, osobní vize, růst v profesní kariéře, reprezentaci navenek.

Jihovýchod - zde jaspis přitahuje hmotné záležitosti

Feng Šuej ložnice – podporuje sexualitu. Klidní city. Napomáhá vybavit si sny.

Jihozápad – dodává „výživu“ do vztahů, podporuje sexualitu.

Severovýchod – zklidnění, meditace, projasnění situací, „dobití“ energie.

Feng Šuej Kanceláře nebo pracovního stolu – rozhodnost, důslednost, nastavení hranic, organizační schopnosti, vyrovnanost.

Další blahodárné účinky červeného jaspisu v šamanizmu, tradicích a krystaloterapii:

Podpora v hospodaření s životní energií, detoxikaci organizmu a zrychleného odvodu škodlivin, činnosti ledvin, močového měchýře a pohlavních orgánů. Energetické tělesné prohřátí, harmonizace procesu oběhu tělních tekutin, vč. pročištění energetických bloků, zejména  v játrech a cévách. Jaspis přispívá k optimalizaci srdeční činnosti, vyrovnanosti krevního tlaku. 

Původ: Jižní Afrika

 

Hmotnost 0.077 kg
Rozměry: 5,5 x 3,4 cm
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.