Jaspis červený - Kámen elánu, energie a chuti do života 2,3 kg !!! PŘÍRODNÍ SUROVÝ MASÍVNÍ ČERVENÝ JASPIS.17 x 15 x 7 cm!

 

Jaspis červený je africký šamanský kámen. Dodává sílu a elán do života. Ve Feng Šuej se tento jaspis využívá pro jeho silně energetizující, harmonizující, ochranné a uzemňující schopnosti. Rychle doplňuje energii, přesto okamžitě zklidňuje a dokáže poskytnout vhled do aktuální situace. Rozpouští smutek, melancholii a deprese. Tlumí konflikty. Jaspis červený umístěný v ložnici podporuje sexualitu. Červený jaspis přitahuje prosperitu a majetek

Dostupnost Vyprodáno
2 300 Kč / ks
Kód produktu JASCER8
Kategorie Jaspis červený
Položka byla vyprodána...
 

Jaspis červený přírodní surový, masívní.

Jaspis červený uzemňuje, dodává energii. Pomáhá dosáhnout cílů. Je skvělým pomocníkem v profesní kariéře. Ukazuje pravdu. Zklidňuje, zbavuje stresu a tlumí konflikty. Prohřívá tělo. Podporuje sexualitu.

ČERVENÝ JASPIS VE FENG ŠUEJ

Jaspis je díky jeho pestrosti a nepřebernému množství blahodárných účinků jedním z nejvhodnějších kamenů pro Feng Šuej práci.

Jaspis vyvažuje jin a jang nejen v prostoru, ale i v těle.

Pro ochranu obývaného prostoru je nejvhodnějším umístěním jaspisu červeného poblíž vchodu (vstupní prostory - ve Feng Šuej označovány jako Ming Tang).

Jih – dodává „ohnivou energii, pomáhá držet se a dosáhnout životních cílů." V jižním sektoru jaspis podporuje naše plány, osobní vize, růst v profesní kariéře, reprezentaci navenek.

Jihovýchod - zde jaspis přitahuje hmotné záležitosti

Feng Šuej ložnice – podporuje sexualitu. Klidní city. Napomáhá vybavit si sny.

Jihozápad – dodává „výživu“ do vztahů, podporuje sexualitu.

Severovýchod – zklidnění, meditace, projasnění situací, „dobití“ energie.

Feng Šuej Kanceláře nebo pracovního stolu – rozhodnost, důslednost, nastavení hranic, organizační schopnosti, vyrovnanost.

Další blahodárné účinky červeného jaspisu v lidových tradicích a krystaloterapii:

Detoxikuje a zbavuje organizmus škodlivin. Energetizuje a harmonizuje. Snižuje horečku. Odvádí nečistoty z těla, podporuje činnost ledvin, močového měchýře a pohlavních orgánů. Odstraňuje jedovaté látky z oběhového systému, krve a jater. Odstraňuje rovněž zablokování v játrech a cévách. Zklidňuje břišní oblast a tlumí menstruační bolesti.

Červený jaspis je pochopitelně i nádhernou dekorací v interiéru

Původ: Jižní Afrika

 

 

Rozměry: 17 x 15 x 7 cm
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.