Výhradně přírodní Feng Šuej kameny do domácností a kanceláří

Jaspis brekcie - pyramida "Kámen štěstí, dobré nálady a radosti v životě". 44 g Brazílie. 3,5 x 3,5 x 3,1 cm

Kód: JASBRE6
450 Kč / ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Jemně leštěná pyramida z jaspisu brekcie v krásné kresbě a sytých barvách. Jaspis brekcie je známý ochranný kámen, jehož účinky se díky tvaru pyramidy násobí. Brekcie také prosvětluje náš každodenní život a vnáší do něj radost a optimizmus, posiluje životní energii, dodává odvahu činit rozhodnutí a dosáhnout svých předsevzetí a záměrů, proto je skvělým "rádcem" v profesní kariéře, zároveň "projasňuje a vyživuje" partnerské vztahy. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

JASPIS BREKCIE VE FENG ŠUEJ

Jaspis je znám svou schopností vyrovnávat extrémy, průběžně vyvažovat jin a jang, nejen v prostoru, ale i v těle. Jaspisy jsou obecně díky jejich pestrosti a nepřebernému množství blahodárných účinků jedním z nejvhodnějších kamenů pro Feng Šuej práci.

Pro ochranu obývaného prostoru je nejvhodnějším umístěním brekciového jaspisu poblíž vchodu (vstupní prostory - ve Feng Šuej označovány jako Ming Tang).

Jih – dodává „ohnivou" životní energii, podporuje vytrvalost a pomáhá nám v dosažení životních cílů. V jižním sektoru jaspis podporuje naše plány, osobní vize, růst v profesní kariéře, reprezentaci navenek.

Jihovýchod - zde jaspis přitahuje hmotné záležitosti a prosperitu.

Feng Šuej ložnice – ideální místo pro "projasnění" vztahových záležitostí. V ložnici také podporuje sexualitu, dodává hloubku intimním prožitkům a podporuje vášeňUmístěním brekcie na noční stolek či pod polštář nám umožní lépe si vybavit sny.

Jihozápad, ložnice – dodává „výživu“ do partnerských vztahů

Severovýchod – ukotvení, zklidnění, projasnění životních situací, „dobití“ energie.

Feng Šuej Kanceláře nebo pracovního stolu – rozhodnost, důslednost, nastavení hranic, organizační schopnosti, vyrovnané hospodaření s vlastní energií.

Další blahodárné účinky jaspisu brekcie v šamanizmu a tradicích

Brekcie je i skvělým podpůrným kamenem pro "prohřívání organizmu" a při detoxikaci. Vhodná je při potížích s ledvinami a močovým měchýřem, s trávením, játry, při namožení zad (zejména beder). Využívá se též v podobě polodrahokamové směsi do vody na přípravu ELIXÍRU PRO ŽENY pro podporu ženskosti, zpracovávání starých traumat, emočních a citových šrámů, činnosti ledvin a močového měchýře a funkce pohlavních orgánů. Brekcie též přispívá k optimálnímu hospodaření s životní energií, zrychlenému odvodu škodlivin, harmonizaci oběhu tělních tekutin, vč. pročištění energetických bloků, zejména v játrech a cévách. Jaspis přispívá k optimalizaci srdeční činnosti, vyrovnanosti krevního tlaku a snížení hladiny cholesterolu.   

Původ: Brazílie

Další jaspisy brekcie ZDE:

Doplňkové parametry

Kategorie: Jaspis brekcie (oranž-červený)
Hmotnost: 0.044 kg
Rozměry:: 3,5 x 3,5 x 3,1 cm
Položka byla vyprodána…

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení