Jaspis brekcie 131 g - "Kámen štěstí, dobré nálady a radosti v životě" Výběrový kvalitní jemně broušený. Brazílie. 5,3 x 4 x 3,9 cm

Kód: JASBRE9
530 Kč / ks
Skladem

Jemně leštěný, extra kvalitní jaspis brekcie v krásné hluboké kresbě a sytých barvách, skvěle padne do dlaně. Brekciový jaspis je známý ochranný kámen, který zároveň prosvětluje náš každodenní život a vnáší do něj radost a optimizmus. Energeticky posiluje, dodává odvahu činit rozhodnutí a dosáhnout svých předsevzetí a záměrů, proto je skvělým "rádcem" v profesní kariéře, též přináší "výživu" a jasno do partnerských vztahů. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

JASPIS BREKCIE VE FENG ŠUEJ

Jaspis je znám svou schopností vyrovnávat extrémy, průběžně vyvažovat jin a jang, nejen v prostoru, ale i v těle. Jaspisy jsou obecně díky jejich pestrosti a nepřebernému množství blahodárných účinků jedním z nejvhodnějších kamenů pro Feng Šuej práci.

Pro ochranu obývaného prostoru je nejvhodnějším umístěním brekciového jaspisu poblíž vchodu (vstupní prostory - ve Feng Šuej označovány jako Ming Tang).

Jih – dodává „ohnivou" životní energii, podporuje vytrvalost a pomáhá nám v dosažení životních cílů. V jižním sektoru jaspis podporuje naše plány, osobní vize, růst v profesní kariéře, reprezentaci navenek.

Jihovýchod - zde jaspis přitahuje hmotné záležitosti a prosperitu.

Feng Šuej ložnice – ideální místo pro "projasnění" vztahových záležitostí. V ložnici také podporuje sexualitu, dodává hloubku intimním prožitkům a podporuje vášeňUmístěním brekcie na noční stolek či pod polštář nám umožní lépe si vybavit sny.

Jihozápad, ložnice – dodává „výživu“ do partnerských vztahů

Severovýchod – ukotvení, zklidnění, projasnění životních situací, „dobití“ energie.

Feng Šuej Kanceláře nebo pracovního stolu – rozhodnost, důslednost, nastavení hranic, organizační schopnosti, vyrovnané hospodaření s vlastní energií.

Další JASPISY BREKCIE ZDE

Další blahodárné účinky jaspisu brekcie v šamanizmu a tradicích

Brekcie je i skvělým podpůrným kamenem pro "prohřívání organizmu" a při detoxikaci. Vhodná je při potížích s ledvinami a močovým měchýřem, s trávením, játry, při namožení zad (zejména beder). Využívá se též v podobě polodrahokamové směsi do vody na přípravu ELIXÍRU PRO ŽENY pro podporu ženskosti, zpracovávání starých traumat, emočních a citových šrámů, činnosti ledvin a močového měchýře a funkce pohlavních orgánů. Brekcie též přispívá k optimálnímu hospodaření s životní energií, zrychlenému odvodu škodlivin, harmonizaci oběhu tělních tekutin, vč. pročištění energetických bloků, zejména v játrech a cévách. Jaspis přispívá k optimalizaci srdeční činnosti, vyrovnanosti krevního tlaku a snížení hladiny cholesterolu.   

Původ: Brazílie

Doplňkové parametry

Kategorie: Jaspis brekcie (oranž-červený)
Hmotnost: 0.131 kg
Rozměry:: 5,3 x 4 x 3,9 cm