Jaspis Mookaite - pestrobarevný krasavec z Austrálie (z jedné strany atypicky připomínající kůru starého stromu), 1,8 kg !!! Jaspis Mookaite přírodní masívní "Kámen optimizmu a radosti v životě". 14 x 14 x 9 cm

 

Krásný masívní surový australský jaspis s podříznutou základnou pro stabilitu na ploše.

Jaspis Mookaite se vyskytuje na jediném nalezišti na světě - v Mooka Station v Západní Austrálii. Jaspis Mookaite blokuje geopatogenní zóny, léčí tzv. „nemocné budovy“ a novostavby. Pohlcuje toxické a těkavé látky z produktů „moderního stavitelství“ (lepidla, izolace, pěny, podlahové krytiny, elektrozařízení apod). Poradí si i s radioaktivitou, azbestem apod. Mookaite také přináší elán a radost do života a do partnerských vztahů. Tlumí stres. Zvyšuje imunitu. Harmonizuje tělo. Dodává energii a odvahu v dosahování životních cílů. Přitahuje hmotné záležitosti. Podporuje cílevědomost, schopnost jít za svým cílem, správně se rozhodnout, srozumitelně se orientovat v situacích, vytyčit hranice, být „nad věcí“ apod. Mookaite zbavuje organizmus škodlivin a posiluje imunitu. Příznivě působí na ledviny, močový měchýř (léčí jejich záněty) a pohlavní orgány. Prohřívá organizmus a zvyšuje sexuální energii. 

Množství dalších jaspisů naleznete ZDE

Dostupnost Vyprodáno
2 350 Kč / ks
Kód produktu JASMOO1
Značka Feng Šuej Kameny
Kategorie Jaspis australský mookaite
Položka byla vyprodána...
 

Jaspis Mookaite

Nádherný pestrobarevný přírodní masívní surový Mookait se seříznutou základnou, o hmotnosti 1,8 kilogramů.

Mookaite přináší elán a radost do života. Jaspis Mookaite je skvělý pomocník v blokování geopatogenních zón, v tzv.„nemocných budovách“ a novostavbách (pohlcuje chemické znečištění).

Tlumí stres. Zvyšuje imunitu. Harmonizuje tělo. Pomáhá se rozhodovat pro to nejlepší. 

Jaspis je díky jeho pestrosti a nepřebernému množství blahodárných účinků jedním z nejvhodnějších kamenů pro Feng Šuej práci.

Jaspis Mookaite tlumí stres. Zvyšuje imunitu. Harmonizuje tělo. Pomáhá se rozhodovat pro to nejlepší. 

Tento jaspis vyvažuje jin a jang nejen v prostoru, ale i v těle.

Uzemňuje, dodává energii. Pomáhá dosáhnout cílů. Skvělý pomocníkem v profesní kariéře. Ukazuje pravdu.

JASPIS MOOKAITE VE FENG ŠUEJ

 Mookaite léčí „nemocné budovy“ a novostavby. Pohlcuje toxické a těkavé látky z produktů „moderního stavitelství“ (lepidla, izolace, pěny, podlahové krytiny, elektrozařízení apod). Poradí si i s radioaktivitou, azbestem apod.

Jih – dodává energii a odvahu v dosahování životních cílů. V jižním sektoru jaspis podporuje naše plány, osobní vize, růst v profesní kariéře, reprezentaci navenek. Přitahuje hmotné záležitosti.

Feng Šuej kanceláře nebo pracovního stolu – schopnost jít za svým cílem, správně se rozhodnout, srozumitelně se orientovat v situacích, vytyčit hranice, být „nad věcí“ apod.

Ložnice – harmonizuje a prohřívá tělo (vhodný při potížích s ledvinami a močovým měchýřem), zklidňuje mysl. Jihozápad a ložnice – dodává „výživu“ do vztahů. Zvyšuje libido a úroveň sexuální energie.

Severovýchod – zklidnění, meditace, projasnění situací, „dobití“ energie.

Další léčivé účinky jaspisu mookaite

Mookaite detoxikuje a zbavuje organizmus škodlivin. Posiluje imunitu. Je vhodný jako prevence v chřipkových obdobích, léčí nachlazení a kašel. Zajišťuje rovnováhu organizmu. Příznivě působí na ledviny, močový měchýř (léčí jejich záněty) a pohlavní orgány. Prospívá také játrům, tlumí otoky, snižuje hladinu cukru v těle, dokáže prohřívat organizmus aj. Pomáhá při zánětech horních cest dýchacích a průdušek. Uvolňuje suchý kašel. Hojí řezné rány a různá zranění. Snižuje hladinu cukru v krvi. Působí proti zadržování tekutin a zklidňuje otoky. Podporuje trávení - aktivuje játra a slezinu. Účinný proti nadýmání.

Takto velký Mookaite je pochopitelně i nádhernou dekorací v interiéru.

Původ: Austrálie

Hmotnost 1.81 kg
Rozměry: 14 x 14 x 9 cm
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.