Jaspis australský Mookaite surový, podříznutá základna 1 kg

 

Jaspis Mookaite přináší elán a radost do života. Pomocník v „nemocných budovách“ a novostavbách. Tlumí stres. Zvyšuje imunitu. Harmonizuje tělo. Pomáhá se rozhodovat pro to nejlepší. 

Dostupnost Vyprodáno
1 450 Kč / ks
Kód produktu JASMOO2
Kategorie Jaspis australský mookaite
Položka byla vyprodána...
 

Nádherný kousek Mookaitu s podřízlou základnou, pestrobarevný o váze 1 kilogramu.

 

Přináší elán a radost do života. Pomocník v „nemocných budovách“ a novostavbách. Tlumí stres. Zvyšuje imunitu. Harmonizuje tělo. Pomáhá se rozhodovat pro to nejlepší. 

Jaspis je díky jeho pestrosti a nepřebernému množství blahodárných účinků jedním z nejvhodnějších kamenů pro Feng Šuej práci.

Jaspis mookaite tlumí stres. Zvyšuje imunitu. Harmonizuje tělo. Pomáhá se rozhodovat pro to nejlepší. 

Tento jaspis vyvažuje jin a jang nejen v prostoru, ale i v těle.

Uzemňuje, dodává energii. Pomáhá dosáhnout cílů. Skvělý pomocníkem v profesní kariéře. Ukazuje pravdu.

JASPIS MOOKAITE VE FENG ŠUEJ

 Mookaite léčí „nemocné budovy“ a novostavby. Pohlcuje toxické a těkavé látky z produktů „moderního stavitelství“ (lepidla, izolace, pěny, podlahové krytiny, elektrozařízení apod). Poradí si i s radioaktivitou, azbestem apod.

Jih – dodává energii a odvahu v dosahování životních cílů. V jižním sektoru jaspis podporuje naše plány, osobní vize, růst v profesní kariéře, reprezentaci navenek. Přitahuje hmotné záležitosti.

Feng Šuej kanceláře nebo pracovního stolu – schopnost jít za svým cílem, správně se rozhodnout, srozumitelně se orientovat v situacích, vytyčit hranice, být „nad věcí“ apod.

Ložnice – klidní city. Zelený jaspis harmonizuje tělo a zklidňuje mysl. Napomáhá vybavit si sny.

Jihozápad a ložnice – dodává „výživu“ do vztahů.

Severovýchod – zklidnění, meditace, projasnění situací, „dobití“ energie.

Další léčivé účinky jaspisu mookaite

Mookaite detoxikuje a zbavuje organizmus škodlivin. Posiluje imunitu. Je vhodný jako prevence v chřipkových obdobích, léčí nachlazení a kašel. Zajišťuje rovnováhu organizmu. Příznivě působí na ledviny, močový měchýř (léčí jejich záněty) a pohlavní orgány. Prospívá také játrům, tlumí otoky, snižuje hladinu cukru v těle, dokáže prohřívat organizmus aj. Pomáhá při zánětech horních cest dýchacích a průdušek. Uvolňuje suchý kašel. Hojí řezné rány a různá zranění. Snižuje hladinu cukru v krvi. Působí proti zadržování tekutin a zklidňuje otoky. Podporuje trávení - aktivuje játra a slezinu. Účinný proti nadýmání.

Jaspis Mookaite je pochopitelně i nádhernou dekorací v interiéru.

Původ: Austrálie

Hmotnost 1 kg
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.