Křišťálová koule s hematitem - velká, broušená, průsvitná, průměr 8,3 cm !!! Nádherná broušená křišťálová koule měnící zabarvení a průsvitnost dle intenzity světla. 787 g !!! Madagaskar

 

Křišťál jako nejsilnější energetický „zářič“ a léčitel dokáže se silně „jangovým“ hematitem poskytnout značnou fyzickou, mentální i psychickou ochranu. Chrání jak prostor, tak i osoby v jeho okolí. Odstraňuje obavy, posiluje odhodlání a odvahu se prosadit a jít za svým cílem. Hematit v křišťálu je vyhlášen svou schopností vyrovnávat ženskou a mužskou energii. Ženám posiluje sebedůvěru a sebeprosazení, mužům umožňuje orientovat se v situacích a „ukotvit se“. Pomáhá s mužskou neplodností a problémy s prostatou. Je skvělý při silných bolestech zad, hlavy. Známý již odpradávna jako čistič krve (krevel), což symbolicky znázorňují i  jemné "krevní hematitové žilky" v této křišťálové kouli.

 

Dostupnost Vyprodáno
2 300 Kč / ks
Kód produktu HEM9
Kategorie Hematit (Krevel)
Položka byla vyprodána...
 

Velká průsvitná broušená křišťálová koule koule s hematitem. 

Hematit posílený vyzařováním a harmonizační silou křišťálu dokáže skvěle narovnat rozkolísané city, ztišit neklidnou mysl a uvolnit tělo. Hematit v křišťálu je věhlasným „čističem“ krve od všeho toxického či pro tělo nežádoucího. Ženám posiluje sebedůvěru a sebeprosazení, mužům umožňuje orientovat se v situacích a „ukotvit se“.

Hematit v křišťálu  ve Feng Šuej:

Hematit v křišťálu chrání prostor a obyvatele domácnosti, využíváme ho tedy umístěním všude tam, kde chceme mít spolehlivou ochranu nebo preventivně do oblasti Ming Tang - Feng Šuej sektoru poblíž vstupních dveří, kde brání negativnímu působení z vnějšku, ať již před vniknutím někoho cizího do domácnosti, tak i před mentálními myšlenkami či manipulací jiných lidí.

Potřebujeme-li si utřídit myšlenky, vytvořit strategii, získat odvahu a následně se prosadit se svými záměry, pak je pro hematit v křišťálu nejlepší oblastí západní nebo severozápadní Feng Šuej sektor.

Při neshodách se sousedy, vleklých sporech (včetně právních pří) se kámen vkládá také do západního Feng Šuej sektoru. Tento úkon by však měl být činěn pouze s ochranným záměrem a snahou urovnat vzniklé potíže, v žádném případě jako útočný či pomstychtivý akt!

Díky schopnosti kamene „udílet rady a doporučení svému majiteli“ se jeho umístění nabízí kdekoli, kde často pobýváme a kde chceme mít vše „pod kontrolou“.

Křišťál s hematitem skvěle funguje na místech, kde činíme rozhodnutí, na pracovním stole a pochopitelně v severozápadním Feng Šuej sektoru „Nápomocných“.

V ložnici působí minerál obzvlášť silně při potížích s páteří a u mužů zde najde uplatnění při potížích s prostatou nebo sníženou plodností.   

Pro kvalitní spánek pokládáme hematit  na noční stolek nebo pod polštář.

Ve východním Feng Šuej sektoru narovnává vztahy s našimi předky, zejména rodiči, prarodiči i zesnulými.

Další léčivé účinky hematitu v křišťálu

Hematit s křišťálem se díky jeho enormní síle uplatní všude tam, kde potřebujeme „rychlý zásah“. Ať jde již o detoxikaci organizmu, čištění jater a krve, nebo o harmonizaci metabolických procesů -  tělních tekutiny, ledvin, střev apod. Hematit v křišťálu je také vhodným minerálem při léčbě leukémie. Zlepšuje imunitní systém a doplňuje potřebnou energii při oslabení. Posiluje srdce a optimalizuje krevní oběh. Je velmi účinný v boji s infekcemi a nachlazením. Zbavuje migrén a bolestí hlavy.

Takto velká broušená koule je pochopitelně i nádhernou dekorací v interiéru.

Původ: Madagaskar

Hmotnost 0.878 kg
Průměr koule: 8,3 cm
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.