Křišťál přírodní s hematitem - s vnitřní duhou, v ideální velikosti do dlaně. 166 g Jemně leštěný v top kvalitě. 6,2 x 5 x 3,7 cm. Madagaskar

Kód: HEM19
680 Kč / ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Broušený průsvitný přírodní křišťál s "ohnivým" hematitem, který padne skvěle do dlaně (takto se využívá na rychlé prohřátí organizmu, dodání energie, podporu při bolestech zad, hlavy, při menstruaci) nebo ke komplexní tělesné masáži. Dokonalá kombinace nejsilnějšího energetického „zářiče“ na planetě (křišťálu) a silně „jangového“, ukotvujícího, stabilizačního a energeticky velmi vydatného hematitu (oxidu železa) dokáží poskytnout značnou fyzickou, mentální i psychickou ochranu, posílit odhodlání, odvahu jít za svým cílem bez ohledu na reakce okolí, ukotvit se v životě

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hematit posílený vyzařováním a harmonizační silou křišťálu dokáže skvěle narovnat rozkolísané city, ztišit neklidnou mysl a uvolnit tělo. Pomáhá s mužskou neplodností a problémy s prostatou. Je skvělý při silných bolestech zad a hlavy, též v období menstruace. Známý již odpradávna jako čistič krve (krevel), což symbolicky znázorňují i  jemné "krevní hematitové žilky" v tomto minerálu. Ženám posiluje sebedůvěru a sebeprosazení, mužům umožňuje orientovat se v situacích, emocích a „ukotvit se“. 

Další křišťálové koule zde: 

Hematit v křišťálu  ve Feng Šuej: 

Hematit v křišťálu chrání prostor a obyvatele domácnosti, využíváme ho tedy umístěním všude tam, kde chceme mít spolehlivou ochranu nebo preventivně do oblasti Ming Tang - Feng Šuej sektoru poblíž vstupních dveří, kde brání negativnímu působení z vnějšku, ať již před vniknutím někoho cizího do domácnosti, tak i před mentálními myšlenkami či manipulací jiných lidí.

Potřebujeme-li si utřídit myšlenky, vytvořit strategii, získat odvahu a následně se prosadit se svými záměry, pak je pro hematit v křišťálu nejlepší oblastí západní nebo severozápadní Feng Šuej sektor.

Při neshodách se sousedy, vleklých sporech (včetně právních pří) se kámen vkládá také do západního Feng Šuej sektoru. Tento úkon by však měl být činěn pouze s ochranným záměrem a snahou urovnat vzniklé potíže, v žádném případě jako útočný či pomstychtivý akt!

Díky schopnosti kamene „udílet rady a doporučení svému majiteli“ se jeho umístění nabízí kdekoli, kde často pobýváme a kde chceme mít vše „pod kontrolou“.

Křišťál s hematitem skvěle funguje na místech, kde činíme rozhodnutí, na pracovním stole a pochopitelně v severozápadním Feng Šuej sektoru „Nápomocných“.

V ložnici působí minerál obzvlášť silně při potížích s páteří a u mužů pak problémech s prostatou nebo sníženou plodností.   

Pro kvalitní spánek pokládáme hematit  na noční stolek nebo pod polštář.

Ve východním Feng Šuej sektoru narovnává pošramocené vztahy s našimi předky, zejména rodiči, prarodiči i zesnulými.

Další blahodárné účinky hematitu s křišťálem v lidových tradicích a krystaloterapii:

Hematit v křišťálu je v tradicích věhlasným „čističem“ krve (odtud starší název hematitu - Krevelod všeho toxického či pro tělo nežádoucího. Hematit s křišťálem se díky jeho enormní síle uplatní všude tam, kde potřebujeme „rychlý a silný zásah“. Ať jde již o podporu v detoxikaci organizmu, čištění jater a krve, nebo o harmonizaci metabolických procesů -  tělních tekutin, v ledvinách, střevech apod. Prospívá energetickým posílením imunitního systému a doplňováním potřebné energie při oslabení organizmu. Využívá se též k posílení srdeční oblasti a optimalizaci krevního tlaku. Jeho účinků oceníme při ochraně před infekcemi a nachlazením, také při silných bolestech (zejména hlavy, beder, při menstruaci aj).

Původ: Madagaskar

Doplňkové parametry

Kategorie: Hematit (Krevel)
Hmotnost: 0.166 kg
Průměr koule:: 6,2 x 5 x 3,7 cm
Položka byla vyprodána…