Heliotrop 12 x 5,5 x 2,5 cm "Kámen ochrany a očisty", přední brus, 174 g

 
 

„Kámen ochrany, očisty a zvyšování imunity“. Heliotrop/krevel je šamanský mystický kámen využívaný pro ochranu, prohlubování intuice a prevenci před narušením imunity. Dodává odvahu a zároveň zklidňuje. Krevel získal v Českých zemích toto pojmenování svou vyhlášenou schopností podporovat čištění krve od toxinů a pro organizmus nežádoucích látek. V šamanizmu se uplatňuje pro ochranu před napadením nepřítelem nebo zvířetem (šelmami či třeba uštknutím hadem), též pro rituály k ovládání počasí. Heliotrop umí „udílet rady a doporučení svému majiteli“, aby mohl s jistotou činit zásadní rozhodnutí. Dopomáhá k moudrosti a třídění myšlenek, vytváření strategii. Vede k odvaze a prosazení životních záměrů. Krevel doplňuje potřebnou energii a dodává životní sílu

 

 

Dostupnost Vyprodáno
450 Kč / ks
Kód produktu HEL2
Kategorie Heliotrop (Krevel)
Položka byla vyprodána...
 

Heliotropu se česky říká krevel. Toto pojmenování získal svou vyhlášenou schopností čistit krev od všeho toxického a nežádoucího pro organismus. V praxi se přikládal na místa uštknutí hadem nebo krvácejících ran s rizikem infekce.

V africkém šamanizmu se heliotrop uplatňoval také jako prostředek k ovládání počasí.

 VYUŽITÍ HELIOTROPU VE FENG ŠUEJ

Abychom prakticky využili schopnost heliotropu chránit prostor a obyvatele domácnosti, dáváme ho do Ming Tang Feng Šuej sektoru (poblíž vstupních dveří) nebo na místu, kde vnímáme potřebu ochrany, jak doma, tak i v zaměstnání. Zde brání negativní působení z vnějšku.

Při neshodách se sousedy se dá heliotrop vložit do západního Feng Šuej sektoru. Tento úkon by však měl být činěn pouze s ochranným záměrem a snahou urovnat vzniklé potíže, v žádném případě jako útočný či pomstychtivý akt!

Díky své schopnosti „napovídat, radit a dávat doporučení svému majiteli“ se umístění heliotropu hodí kamkoli, kde často pobýváme a kde chceme mít vše „pod kontrolou“. Heliotrop skvěle funguje na místech, kde činíme rozhodnutí, na pracovním stole a pochopitelně v severozápadním Feng Šuej sektoru „Nápomocných“. Pro jeho vlastnost dopomáhat lidem k moudrosti dáváme heliotrop také do severního nebo severovýchodního Feng Šuej sektoru.

Pro kvalitní spánek pokládáme krevel na noční stolek nebo pod polštář.

Potřebujeme-li si utřídit myšlenky, vytvořit strategii, obdržet odvahu a následně se prosadit se svými záměry, pak je pro heliotrop nejlepší oblastí jižní Feng Šuej sektor. V tomto Feng Šuej sektoru nám krevel průběžně doplňuje potřebnou energii a dodává životní sílu. Držením heliotropu v rukách je vhodné v případě pocitu chladu či únavy.

Další blahodárné účinky heliotropu:

Heliotrop podporuje harmonizaci metabolických procesů, očistu jater a tělních tekutin, ledvin a střev. Jde o podpůrný minerál pro léčbu leukémie, zvýšení imunity, zbavení se infekcí a doplněni potřebné energii při oslabení. Také pro posílení srdce a optimalizaci krevního oběhu

Původ: Jižní Afrika

Hmotnost 0.17 kg
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.