Heliotrop 12 x 5,5 x 2,5 cm "Kámen ochrany a očisty", přední brus, 174 g

 
 

Heliotrop je ve Feng Šuej důležitým ochranným a mystickým kamenem. Je proslulý svými schopnostmi „napovídat, dávat doporučení a vést svého majitele, zejména v obdobích tápání a nutnosti se rozhodnout. Heliotropu se u nás říkávalo "krevel". Toto pojmenování získal svou vyhlášenou schopností čistit krev od všeho toxického a nežádoucího pro organismus. Heliotrop prohlubuje intuici a dodává odvahu a sílu.  

Dostupnost Vyprodáno
380 Kč / ks
Kód produktu HEL2
Kategorie Heliotrop (Krevel)
Položka byla vyprodána...
 

Nádherně vybarvený heliotrop hmotnosti 174 g.

Heliotropu se oprávněně přezdívá "Kámen zvyšování imunity“. Ve Feng Šuej je heliotrop důležitý šamanský ochranný a mystický kámen. Prohlubuje intuici. Dodává odvahu. Čistí od škodlivin. Zklidňuje.

Heliotropu se česky říká krevel. Toto pojmenování získal svou vyhlášenou schopností čistit krev od všeho toxického a nežádoucího pro organismus.

V africkém šamanizmu se heliotrop uplatňoval jako prostředek k ovládání počasí.

 VYUŽITÍ HELIOTROPU VE FENG ŠUEJ

Abychom prakticky využili schopnost heliotropu chránit prostor a obyvatele domácnosti, dáváme ho do Ming Tang Feng Šuej sektoru (poblíž vstupních dveří). Zde brání negativní působení z vnějšku.

Při neshodách se sousedy se dá heliotrop vložit do západního Feng Šuej sektoru. Tento úkon by však měl být činěn pouze s ochranným záměrem a snahou urovnat vzniklé potíže, v žádném případě jako útočný či pomstychtivý akt!

Díky své schopnosti „napovídat, radit a dávat doporučení svému majiteli“ se umístění heliotropu hodí kamkoli, kde často pobýváme a kde chceme mít vše „pod kontrolou“. Heliotrop skvěle funguje na místech, kde činíme rozhodnutí, na pracovním stole a pochopitelně v severozápadním Feng Šuej sektoru „Nápomocných“. Pro jeho vlastnost dopomáhat lidem k moudrosti dáváme heliotrop také do severního nebo severovýchodního Feng Šuej sektoru.

Pro kvalitní spánek pokládáme krevel na noční stolek nebo pod polštář.

Potřebujeme-li si utřídit myšlenky, vytvořit strategii, obdržet odvahu a následně se prosadit se svými záměry, pak je pro heliotrop nejlepší oblastí jižní Feng Šuej sektor. V tomto Feng Šuej sektoru nám krevel také doplní potřebnou energii a dodá životní sílu.

Další léčivé účinky heliotropu (krevelu)

Heliotrop harmonizuje metabolické procesy. Čistí játra, krev, tělní tekutiny, ledviny a střeva od všeho toxického. Je vhodným minerálem při léčbě leukémie. Zlepšuje imunitní systém a doplňuje potřebnou energii při oslabení. Posiluje srdce a optimalizuje krevní oběh. Je velmi účinný v boji s infekcemi.

Původ: Jižní Afrika

Hmotnost 0.17 kg
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.