Fluorit s pyritem "Ochranný energetický štít" - váleček 6,6 cm Unikátní kombinace přírodního fluoritu a pyritu. 60 g

 

Unikátní kombinace fluoritu se svrchními kostičkami pyritu v podobě leštěného válečku lze využít jako silně ochranný energetický štít odklánějící vše negativní v okolí a poskytující bezpečí osob v jeho blízkosti. 

Fluorit i pyrit jsou minerály vyhlášenými svou silnou ochrannou mocí nejen v prostoru, ale vytváří i „ochranné pásmo“ u člověka. Fluorit také zabraňuje nátlaku ostatních a chrání před manipulací. Jedná se o krystal jasného vhledu. Ukazuje pravdu o situacích i lidech. Fluorit i pyrit přitahují hojnost a prosperitu, Napomáhají zhmotňovat naše přání, mít jasný a čistý vhled do životních situací a odhalovat lež či nepoctivost. Dokáží nás dokáží posunout v životě vpřed, nastal-li správný čas, a pokud nikoli, ukázat nám tu nejvhodnější cestu. Fluorit i pyrit také dodávají radost. povzbuzení a optimizmus do života. V Asii se využívají v podobě elixírů jako prevence před virovými onemocněními, při bolestech zubů, kloubů apod.  

Další fluority naleznete ZDE.

Dostupnost Vyprodáno
450 Kč / ks
Kód produktu FLU25
Kategorie Fluorit
Položka byla vyprodána...
 

FLUORIT S PYRITEM VE FENG ŠUEJ

Fluorit je silně ochranný kámen, který zároveň odvádí vše negativní. V kombinaci s pyritem (obou velmi silných kamenů ve Feng Šuej) dokáží blokovat nebo tlumit vliv geopatogenních zón. Jsou také vhodným prostředkem proti elektromagnetickému smogu a toxickému znečištění prostoru doma i v kanceláři.

Chodba, vstupní prostory, kancelář  – poskytují ochranu a očistu prostoru a jeho uživatelů.

Feng Šuej kanceláře a pracovny – tento minerál zrychluje myšlení, pomáhá soustředění při práci a učení, dodává "správné myšlenky ve správný moment". Dodává akceschopnost a schopnost se prosadit.

Ložnice – fluorit s pyritem zde chrání a čistí prostor. Také zabezpečují poklidný spánek a zamezují okolí, aby se nabouralo do vaší podvědomé úrovně.

Východ – prevence zdraví (ochrana před infekcemi, tvorba imunity). Umístěním krystalu na východ pomáháme i v momentech onemocnění – de facto u všech, poněvadž fluorit (jeden z nejsilnějších a nejvyužívanějších minerálu v Tradiční čínské medicíně) vydatně pročišťuje a následně harmonizuje vše, co je momentálně v nesouladu. Je skvělý pomocník při infekcích, chřipkách, nachlazeních, dýchacích potíží, problémech s kůži aj.

Jihovýchod nebo pracovní stůl či pokladna - zde podporuje hojnost a prosperitu, přitahuje materiální dostatek

Sever nebo Severozápad - zde dopomáhá zbavovat se iluzí a vidět věci takové, jakými skutečně jsou. Také uzemňuje a a absorbuje duchovní energii do fyzické reality.

Další blahodárné účinky:

Je skvělým očistným minerálem. Krom chřipky, rýmy a nachlazení likviduje infekce a viry. Využívá se jeho vyhlášená schopnost léčit zuby, kosti a klouby. Je účinný v léčbě kožních problémů všeho druhu – také zahlazuje vrásky a zbavuje pih a pigmentových skvrn. Pomáhá při žaludečních obtížích.

Původ: Čína

Hmotnost 0.06 kg
Výška: 6,6 cm
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.