Fluorit - vybroušený plát z fluoritové žíly ideální jako dekorace nebo pro výrobu fluoritové vody Pestrobarevný vybroušený plát z nerostné žíly fluoritu, 900g !!!

 
  • 1 z 7
 

Silně ochranný. Odvádí vše negativní. Pročišťuje a detoxikuje prostor i tělo. Zabraňuje nátlaku ostatních a chrání před manipulací. Ukazuje pravdu. 

Využitelný jako překrásná dekorace do interiéru nebo podklad pro přípravu dezinfekční antivirové a antibakteriální vody - elixíru.

Dostupnost Vyprodáno
2 350 Kč / ks
Kód produktu FLU10
Kategorie Fluorit
Položka byla vyprodána...
 

Silný téměř kilový pestrobarevný fluoritový plát s barvami růstu, hojnosti a optimizmu. Využitelný jako překrásná dekorace do interiéru nebo podklad pro přípravu dezinfekční antivirové a antibakteriální vody - elixíru.

Hmotnost 900 g.

Fluorit je minerálem vyhlášeným svou silnou ochrannou mocí nejen v prostoru, ale vytváří i „ochranné pásmo“ u člověka. Brání před nátlakem a manipulací. Jedná se o kámen jasného vhledu.

FLUORIT VE FENG ŠUEJ

Fluorit je jedním ze silných kamenů Feng Šuej, který dokáže blokovat nebo tlumit vliv geopatogenních zón. Je vhodným prostředkem proti elektromagnetickému smogu a toxickému znečištění prostoru doma i v kanceláři.

Chodba, vstupní prostory, kancelář  –  fluorit zde zajišťuje ochranu a očistu prostoru a jeho uživatelů.

Kancelář, pracovna – fluorit zrychluje myšlení. Dodává akceschopnost a schopnost se prosadit.

Ložnice – fluorit zde chrání a čistí prostor. Podporuje libodo a prohlubuje sexuální rozkoš. Také zabezpečuje poklidný spánek a zamezuje okolí, aby se nabouralo do vaší podvědomé úrovně.

Východ – vlastností fluoritu ve Feng Šuej se využívá ve východním sektoru zdraví zejména z preventivních důvodů (ochrana před infekcemi, tvorba imunity). Umístěním fluoritu na východ pomáháme i v momentech onemocnění – de facto u všech, poněvadž fluorit vydatně pročišťuje a následně harmonizuje vše, co je momentálně v nesouladu. Fluorit je skvělý pomocník při infekcích, chřipkách, nachlazeních, dýchacích potíží, problémech s kůži aj.

Sever nebo Severozápad - fluorit zbavuje iluzí. Také uzemňuje a a absorbuje duchovní energii do fyzické reality.

Další léčebné účinky fluoritu:

Fluorit je skvělým očistným minerálem. Krom chřipky, rýmy a nachlazení likviduje infekce a viry. Využívá se jeho vyhlášená schopnost léčit zuby, kosti a klouby. Je účinný v léčbě kožních problémů všeho druhu – také zahlazuje vrásky a zbavuje pih a pigmentových skvrn. Pomáhá při žaludečních obtížích.

Fluorit je pochopitelně i nádhernou dekorací v interiéru.

Původ: Čína

Hmotnost 0.9 kg
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.