Fluorit velká broušená koule 7 cm ! velká průsvitná koule o průměru 7 cm

 
  • 1 z 8
 

Fluorit je silně ochranný kámen. Odvádí vše negativní. Pročišťuje a detoxikuje prostor i tělo. Zabraňuje nátlaku ostatních a chrání před manipulací. Ukazuje pravdu. Jeho ozdravné účinky jsou známé již odpradávna - v Asii se využívá v podobě elixírů jako prevence před virovými onemocněními, při bolestech zubů,  kloubů. Fluorit vyhlazuje vrásky a zbavuje potíží s pokožkou.

Dostupnost Vyprodáno
1 450 Kč / ks
Kód produktu FLU12
Kategorie Fluorit
Položka byla vyprodána...
 

Velká fluoritová průsvitná koule o hmotnosti 566 g a průměru 7 cm.

Fluorit je minerálem vyhlášeným svou silnou ochrannou mocí nejen v prostoru, ale vytváří i „ochranné pásmo“ u člověka. Brání před nátlakem a manipulací. Jedná se o kámen jasného vhledu.

FLUORIT VE FENG ŠUEJ

Fluorit je jedním ze silných kamenů Feng Šuej, který dokáže blokovat nebo tlumit vliv geopatogenních zón. Je vhodným prostředkem proti elektromagnetickému smogu a toxickému znečištění prostoru doma i v kanceláři.

Chodba, vstupní prostory, kancelář  –  fluorit zde zajišťuje ochranu a očistu prostoru a jeho uživatelů.

Kancelář, pracovna – fluorit zrychluje myšlení. Dodává akceschopnost a schopnost se prosadit.

Ložnice – fluorit zde chrání a čistí prostor. Podporuje libodo a prohlubuje sexuální rozkoš. Také zabezpečuje poklidný spánek a zamezuje okolí, aby se nabouralo do vaší podvědomé úrovně.

Východ – vlastností fluoritu ve Feng Šuej se využívá ve východním sektoru zdraví zejména z preventivních důvodů (ochrana před infekcemi, tvorba imunity). Umístěním fluoritu na východ pomáháme i v momentech onemocnění – de facto u všech, poněvadž fluorit vydatně pročišťuje a následně harmonizuje vše, co je momentálně v nesouladu. Fluorit je skvělý pomocník při infekcích, chřipkách, nachlazeních, dýchacích potíží, problémech s kůži aj.

Sever nebo Severozápad - fluorit zbavuje iluzí. Také uzemňuje a a absorbuje duchovní energii do fyzické reality.

Další léčebné účinky fluoritu:

Fluorit je skvělým očistným minerálem. Krom chřipky, rýmy a nachlazení likviduje infekce a viry. Využívá se jeho vyhlášená schopnost léčit zuby, kosti a klouby. Je účinný v léčbě kožních problémů všeho druhu – také zahlazuje vrásky a zbavuje pih a pigmentových skvrn. Pomáhá při žaludečních obtížích.

Tato fluoritová koule samozřejmě i nádhernou dekorací v interiéru.

Původ: Čína

Hmotnost 0.566 kg
Průměr koule: 7 cm
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.