Výhradně přírodní Feng Šuej kameny do domácností a kanceláří

Fluorit žlutý - vzácný ve šperkařské kvalitě kamene i brusu, placatý ovál. 30 g Ideální do šperku nebo jako osobní ochranný talisman. 5 x 3,3 x 0,9 cm

Kód: FLU56
530 Kč / ks
Skladem

Nejcennější sytě žlutý fluorit (vhodný do šperku či jako osobní talisman), průsvitný ve vzácném medovém zabarvení s krásným vnitřním světem. Žlutý fluorit je nabitý "Energií Slunce a Ohně" - optimizmem, životní silou a nadšením z tvorby na tomto světě. Jde o silný ochranný kámen odklánějící negativní vlivy. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Žlutý fluorit je nabitý "Energií Slunce a Ohně" - optimizmem, životní silou a nadšením z tvorby na tomto světě. Je magnetem pro dobrou náladu,  nálady, povzbuzení, jistoty, že vše zvládneme  Motivuje k dosažení životních cílů a pozitivnímu myšlení. Fluorit je velmi oblíbený kámen pro jeho silné ochranné účinky a odklon všeho negativního na fyzické, mentální a tělesné úrovni. Zabraňuje nátlaku ostatních a chrání před manipulací. Fluorit je také nazývaný "Kamenem géniů" pro své schopnosti pomoci koncentrovat mysl, aby dokonale překládala, co nám napovídá intuice. Dokonale odhaluje lži a přetvářku v okolí, ovšem zrcadlí nám pravdu i o nás samých. Je také "manažerským kamenem", neboť zrychluje myšlení, dodává akceschopnost a schopnost se prosadit. Fluorit přináší radost a optimizmus do života. Fluorit je též "magnetem" pro hojnost a prosperitu. Fluorit je minerálem vyhlášeným svou silnou ochrannou mocí nejen v prostoru, ale dokáže vytvořit i „ochranné pásmo“ u člověka. Jedná se o kámen jasného vhledu. 

Žlutý fluorit je vyhlášený v podpoře funkcí ženských reprodukčních orgánů, ledvin a močového měchýře. U mužů prospívá při bolestech v bedrech. Fluorit v tradičních kulturách a krystaloterapii: napomáhá poklidnému spánku a zamezuje okolí, aby se nabouralo do vaší podvědomé úrovně. Fluorit prohlubuje libido a sexuální rozkoš a pomáhá odbourávat bloky v sexuálním životě. Dále energeticky pročišťuje a následně harmonizuje vše, co je momentálně v nesouladu. Fluorit je skvělý pomocník při infekcích, chřipkách, nachlazeních, dýchacích potíží, problémech s kůži aj. Využívá se jeho vyhlášená schopnost při problémech se zuby, kostmi a klouby, pokožkou – účinků se využívá pro zahlazování vrásek, zbavení pih a pigmentových skvrn. Pomáhá též při žaludečních obtížích. Pro podporu tělesné a duševní kondice ho v TČM díky jeho univerzálnosti velmi často naleznete v polodrahokamových elixírech.

Původ: Čína

Doplňkové parametry

Kategorie: Fluorit žlutý
Hmotnost: 0.031 kg
Rozměry:: 5 x 3,3 x 0,9 cm

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení