Citrín-záhněda pravý - s vnitřní duhou, třpytivými perličkami a zlatavými odlesky. 154 g "Kámen hojnosti, prosperity a radosti v životě". Madagaskar. 5,9 x 5,6 x 3,3 cm

Kód: CIT68
800 Kč / ks
Skladem

Jemně broušený vzácný kvalitní pravý (nepřepalovaný) citrín se záhnědou, s bohatým "vnitřním vesmírem" v podobě duhy, drobných třpytivých perliček a zlatavých odlesků. Citrín-záhněda je v jemně vybroušeném placatém/kulatém tvaru velmi příjemným krystalem do dlaně. Vhodný nejen pro Feng Šuej, ale i k rychlému energetické prohřívání, k masáži obličeje či těla, nebo jako "kapesní/kabelkový talisman" pro hojnost, optimizmus a dobrou náladu. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čím dál vzácnější pravý citrín je vyhlášeným kamenem hojnosti, bohatství a prosperity, stejně jako ostatní zlatavé kameny ve Feng Šuej. Jedná se zároveň o velice účinný minerál, který dokáže pohlcovat nečistoty a škodliviny z prostoru, kam je umístěn. Poradí si také s ochranou před negativním vysíláním z okolí (myšlenkami, zlobou, nenávistí) – v tomto směru se jedná o silného „ochránce“.

Další citríny naleznete ZDE:

CITRÍN VE FENG ŠUEJ

Citrín zbavuje zbytečných výčitek a pocitů viny, kterými si blokujeme zdravé proudění energie. Citrín je v tradicích známý ochranný kámen jak v podobě talismanů, tak v prostoru při jeho uplatnění ve Feng Šuej. Zahřívá a dodává energii. Rychle zlepšuje náladu, rozpouští chmury a negativní myšlenky. Svému majiteli dodává sebedůvěru a schopnost se prosadit. Citrín je ve Feng Šuej vyhlášeným kamenem hojnosti, bohatství a prosperity. Jedná se zároveň o velice účinný minerál, který dokáže pohlcovat nečistoty a škodliviny z prostoru, kam je umístěn. Poradí si také s ochranou před negativním vysíláním z okolí (myšlenkami, závistí, zlobou).

Vhodná umístění citrínu:

Místa, kde se často nacházíme - pro přivábení radosti a dobré nálady do života

Jihovýchodní Feng Šuej sektor – sem umísťujeme citrín za účelem přivábení hojnosti, prosperity a peněz

Západ – citrín podporuje kreativitu na všech úrovních a ve Feng Šuej je za tímto účelem umísťován právě na západ do sektoru kreativity

Ochrana domácnosti – umísťujeme do chodby či vstupní haly

Ochrana před negativitou ostatních – vhodné položit tam, kde potřebujeme být ochráněni. Vhodným místem je i ložnice, pokud chceme být chráněni i jiných než bdělých stavech vědomí

Jih – do jižního Feng Šuej sektoru dáváme citrín, pokud potřebujeme posílit naši životní energii, při únavě, melancholii, smutku, depresím. Také pokud se potřebujeme projevit takoví, jací jsme, potřebujeme „zazářit“ v pracovní kariéře nebo nastartovat či povzbudit podnikání. Jižní Feng Šuej sektor je ideálním také pokud řešíme zdravotní potíže týkající se srdce a jeho činnosti.

Ložnice/postel - vsunutý pod polštářem zahání špatné myšlenky; přiložený poblíž beder či oblasti močového měchýře energeticky prohřívá ledviny a podporuje harmonizaci v urogenitální oblasti. 

Obývací pokoj, kancelář, místa setkávání, ložnice – sem umísťujeme citrín, chceme-li narovnat mezilidské vztahy nebo vleklé spory apod. Citrín v kanceláři posiluje schopnost se jasně vyjadřovat a prosadit se.

Severovýchod – citrín zde skvěle působí jako kámen zklidnění „pocuchaných nervů“.

Další blahodárné účinky citrínu v tradicích a krystaloterapii:

Citrín je úžasným pomocníkem při traumatech, fobiích, depresích apod. Je neocenitelným minerálem při menstruačních potížích a období menopauzy. Příznivě ovlivňuje činnost štítné žlázy. Citrín prospívá ledvinám a močovému měchýři zejména při zánětech a infekcích, působí blahodárně na ženské problémy. Citrín se v krystaloterapii uplatňuje pro "spalování" tuků. Oceníme ho při břišních potížích, problémech se slezinou a slinivkou.

Citrín je pochopitelně i krásnou dekorací.

Původ: Madagaskar

Doplňkové parametry

Kategorie: Citrín pravý přírodní
Hmotnost: 0.158 kg
Rozměry:: 5,9 x 5,6 x 3,3 cm