Citrín-záhněda pravá - průhledná špice s bohatým vnitřním vesmírem a třpytivými odlesky. 9,5 cm Pravá, nepřepalovaná. Madagaskar. 307 g

 

Krásná jemná špice na rozhraní citrínu a záhnědy (pravá, nepřepalovaná) s pestrým vnitřním vesmírem a třpytivými odlesky. Minerál má velmi jemné a proměnlivé zabarvení závislé na intenzitě a lomu světla.

Unikátní snoubení citrínu, přinášejícím do života zářivou energii, radost a sebedůvěru, a záhnědy (ukotvující a silně ochranné) předurčuje tento krystal k mnohostrannému využití nejen ve Feng Šuej.

Dostupnost Vyprodáno
1 800 Kč / ks
Kód produktu CIT43
Kategorie Citrín pravý přírodní
Položka byla vyprodána...
 

Čím dál vzácnější pravý (nepřepalovaný a uměle nedobarvovaný) citrín-záhněda je zlatavo-nahnědlou odrůdou křemene. 

Tento kámen bude nápomocným všude tam, kde chceme nastolit harmonii, odklonit nežádoucí vlivy v prostoru (geopatogenní zóny, elektromagnetický smog aj.), tak i vnést do prostoru světlo, povzbuzení a optimizmus. Také zajistit ochranu prostoru i obyvatel (citrín i záhněda jsou velmi účinnými ochránci před negativním mentálním vysíláním z okolí - myšlenkami, zlobou, zášti, intrikami, nenávistí). Citrín-záhnědu využíváme též pro rychlé uzemnění, zklidnění, když se ztrácíme v množství myšlenek či dokonce v dlouhodobém stresu. Citrín-záhněda je navíc okamžitým zdrojem "rychlé energie" pro organizmus. 

Další čisté citríny naleznete ZDE

Další pravé záhnědy ZDE

CITRÍN-ZÁHNĚDA VE FENG ŠUEJ: 

Záhněda je po právu považována za nejsilnější ochranný kámen v obývaném prostoru, proto je ve Feng Šuej nepostradatelným kamenem. Je úzce napojena na hlubinou energii Země. Jde o účinný minerál, který dokáže pohlcovat nečistoty a škodliviny z prostoru, kam je umístěn. Citrín se postará o doplnění "světelné/sluneční" energie. Citrín-záhněda zbavuje zbytečných výčitek a pocitů viny, kterými si blokujeme zdravé proudění energie. Rychle zlepšuje náladu, rozpouští chmury a negativní myšlenky. Svému majiteli dodává sebedůvěru a schopnost se prosadit. 

Umístění krystalu:

Místa, kde se často nacházíme - pro přivábení radosti a dobré nálady do života

Jihovýchodní Feng Šuej sektor – sem umísťujeme citrín-záhnědu za účelem přivábení hojnosti a materiální prosperity

Západ – přínos nových myšlenek, nápadů a podpora kreativity na všech úrovních

Ochrana domácnosti - minerál umísťujeme do vstupních prostor domácností nebo kanceláří (ve Feng Šuej zvaných Ming Tang).  Vhodným místem je i oblast Tai Čchi (Tai Qi - srdce domácnosti, střed); případně Západní sektor (ve Feng Šuej riziková oblast pro „vstup nepřítele“). 

Ochrana před negativitou ostatních – vhodné položit tam, kde je zesílená potřeba ochrany. Možným místem je i ložnice (ochrana i ve všech fázích spánku). Při bolesti zad, beder, potížích s urogenitálním ústrojím je ideálním místem prostor pod postelí.

Jih – posílení naši životní energie při únavě, vyčerpání, melancholii, smutku, depresím. Také pokud se potřebujeme projevit takoví, jací jsme, potřebujeme „zazářit“ v pracovní kariéře nebo nastartovat či povzbudit podnikání. Jižní Feng Šuej sektor je ideálním také pokud řešíme zdravotní potíže týkající se srdce a jeho činnosti.

V jihozápadním Feng Šuej sektoru napomáhá záhněda stabilitě mezilidských, partnerských a rodinných vztahů. Obývací pokoj, kancelář, místa setkávání.

Ložnice - chceme-li narovnat mezilidské vztahy nebo vleklé spory apod. 

V kanceláři posiluje schopnost se jasně vyjadřovat a prosadit se.

Severovýchod – citrín zde skvěle působí jako kámen zklidnění „pocuchaných nervů“.

Další blahodárné účinky citrínu-záhnědy v tradicích a krystaloterapii:

Energeticky "spaluje" cholesterol. Využívá se při podpoře po chemoterapii, pro úlevu od různých bolestí (zejména hlavy, beder, při namožení aj.) Příznivě ovlivňuje stav nižších tělesných partií - zejména břicha, nohou, kyčlí, ledvin, močového měchýře a rozmnožovacích orgánů (zejména při zánětech a infekcích, potížích s prostatou aj). Je neocenitelným minerálem při menstruačních potížích a období menopauzy. Citrín-záhněda je úžasným pomocníkem při zpracovávání traumat, fobiích, depresích apod. Příznivě ovlivňuje činnost štítné žlázy. Oceníme ho též při břišních potížích, problémech se slezinou a slinivkou.

Takto krásná špice je samozřejmě nepřehlédnutelnou dekorací v interiéru.

Původ: Madagaskar

Hmotnost 0.307 kg
Rozměry: 9,5 x 5 x 4,7 cm
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.