Citrín pravý - vzácně s barevnými turmalíny (Elbaity - Verdelitem, Rubelitem, Indigolitem) a místy i s lepidolitem. 1,02 kg ! Groß Natürlich Zitrin mit Turmaline - Elbait, Verdelith, Rubel | Natural Citrine poit with Tourmalines - Elbaite, Verdelite, Rubelite. 1,02 kg. BRZ

Kód: CIT71
9 000 Kč / ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Naprosto mimořádná kombinace velkého (přes 1 kg vážícího !) pravého (nepřepalovaného) citrínu s elbaity (drahokamy) - Verdelitem, Indigolitem a Rubelitem. Tato unikátní, nijak neupravovaná, velmi estetická špice s bohatým vnitřním světem, kompletně poseta tzv. "záznamy", s vrostlými turmalíny a lepidolitem je nejen silným Feng Šuej kamenem, ale jednoznačně i raritním sběratelským a investičním skvostem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čím dál vzácnější pravý citrín je vyhlášeným kamenem hojnosti, prosperity, přílivu energie a radosti v životě, též známým ochranným krystalem. V této vzácné kombinaci s barevnými turmalíny (žádanými šperkovými drahokamy) se tyto účinky nejen násobí, ale i obohacují právě o vliv těchto elbaitů (verdelit - hojnost a "požehnání" na všech úrovních; rubelit - životní síla a láskyplost).

Jedná se zároveň o velice účinný minerál, který dokáže pohlcovat nečistoty a škodliviny z prostoru, kam je umístěn. Poradí si také s ochranou před negativním vysíláním z okolí (myšlenkami, zlobou, nenávistí) – v tomto směru se jedná o silného „ochránce“. Svému majiteli dodává sebedůvěru a schopnost se prosadit. Zahřívá a dodává energii. Rychle zlepšuje náladu, rozpouští chmury a negativní myšlenky. 

Další citríny naleznete ZDE: 

CITRÍN VE FENG ŠUEJ

Citrín je velice účinný minerál, který dokáže pohlcovat nečistoty a škodliviny z prostoru, kam je umístěn. Poradí si také s ochranou před negativním vysíláním z okolí (myšlenkami, zlobou, nenávistí).

Místa, kde se často nacházíme - pro přivábení radosti a dobré nálady do života

Jihovýchodní Feng Šuej sektor – sem umísťujeme citrín za účelem přivábení hojnosti, prosperity a peněz

Západ – citrín podporuje kreativitu na všech úrovních a ve Feng Šuej je za tímto účelem umísťován právě na západ do sektoru kreativity

Ochrana domácnosti – umísťujeme do chodby či vstupní haly

Ochrana před negativitou ostatních – vhodné položit tam, kde potřebujeme být ochráněni. Vhodným místem je i ložnice, pokud chceme být chráněni i jiných než bdělých stavech vědomí

Jih – do jižního Feng Šuej sektoru dáváme citrín, pokud potřebujeme posílit naši životní energii, při únavě, melancholii, smutku, depresím. Také pokud se potřebujeme projevit takoví, jací jsme, potřebujeme „zazářit“ v pracovní kariéře nebo nastartovat či povzbudit podnikání. Jižní Feng Šuej sektor je ideálním také pokud řešíme zdravotní potíže týkající se srdce a jeho činnosti.

Obývací pokoj, kancelář, místa setkávání, ložnice – sem umísťujeme citrín, chceme-li narovnat mezilidské vztahy nebo vleklé spory apod. Citrín v kanceláři posiluje schopnost se jasně vyjadřovat a prosadit se.

Severovýchod – citrín zde skvěle působí jako kámen zklidnění „pocuchaných nervů“.

Další blahodárné účinky citrínu v tradicích:

Citrín je úžasným pomocníkem při traumatech, fobiích, depresích apod. Je neocenitelným minerálem při menstruačních potížích a období menopauzy. Příznivě ovlivňuje činnost štítné žlázy. Citrín prospívá ledvinám a močovému měchýři zejména při zánětech a infekcích, působí blahodárně na ženské problémy. Citrín se v krystaloterapii uplatňuje pro "spalování" tuků. Oceníme ho při břišních potížích, problémech se slezinou a slinivkou.

Takto unikátní citrín s turmalíny je samozřejmě naprosto nepřehlédnutelnou dekorací v interiéru.

Původ: Brazílie (Minas Gerias, Cruzeiro)

Doplňkové parametry

Kategorie: Citrín pravý přírodní
Hmotnost: 1.02 kg
Výška x šířka x hloubka: 11,6 x 11,2 x 8,1 cm
Položka byla vyprodána…