Chryzokol - velký dekorativní v nejvyšší kvalitě, jemně leštěný. 610 g AAA kvalita výběrového minerálu. 8,6 x 8,5 x 5 cm. Peru

Kód: CHR13
4 500 Kč / ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Velký výběrový jemně leštěný chryzokol v úchvatnou kresbou a dechberoucím zabarvením. Unikátní minerál pro náročné.

Chryzokol je průvodcovský kámen při životních změnách, dodávající klid a harmonii. Již i letmý pohled na tento minerál nás naladí na vlnu pohody a jistoty na naší životní pouti. Jde o kámen velmi vhodný pro utužování  mezilidských vztahů a odstranění všeho, co jim neprospívá. Stabilizuje a upevňuje vztahy, které jsou oboustranně přínosné a podporují náš osobní rozvoj. Pro nezadané jde o osvědčeného pomocníka pro přivábení toho nejvhodnějšího partnera právě pro nás. 

Další chryzokoly naleznete ZDE.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chryzokol nám pomáhá úspěšně projít životními změnami a podpořit v nových začátcích (start up projekt, změna zaměstnání, bydlení apod.), ovšem doprovodí nás i do vyšších úrovní vědomí, chceme-li se jim otevřít.  Chryzokol nás učí přijímat nové impulzy s klidem a vyrovnaností, prohlubuje naši sebedůvěru, schopnost se vyjadřovat a prosadit. Podněcuje ke kreativitě a inovativnímu myšlení. Zbavuje nás nejistoty, obav i strachů.  Tento minerál se skvěle uplatní při naší očistě od rodových zátěží i nezdravých mezilidských vazeb. Díky své schopnosti tlumit rozbouřené emoce a zacelovat citové šrámy je skvělým přítelem všech, kteří pracují lidmi právě na těchto tématech (terapeuti, psychologové, duševní i duchovní průvodci). Mezi blahodárné účinky chryzokolu v krystaloterapii patří jeho schopnost podporovat detoxikaci organizmu (krve, střev, jater, ledvin a plic) a chránit jej před infekcemi. Chryzokol je jedním z typických zástupců krystalů přinášejících hojnost a prosperitu na všech úrovních. Přiložený k nádobě s vodou se používá na přípravu ELIXÍRU

VYUŽITÍ CHRYZOKOLU VE FENG ŠUEJ

Chryzokol je ve Feng Šuej oprávněně považován za silného ochránce člověka i prostoru a oblíben pro své schopnosti pohlcovat nečistoty (včetně radioaktivity a elektromagnetického smogu). Také skvěle odklánět vliv geopatogenních zón, chránit prostor i jeho obyvatele. Z těchto důvodů je jeho využití v prostoru velmi univerzální.

Severovýchodní sektor Feng Šuej  nebo místo, kde odpočíváme, praktikujeme duchovně-tělesná cvičení (jógu, tai-čchi), meditujeme, či pracujeme s lidmi (terapeuti, psychologové, manažeři, průvodci osobním rozvojem apod.) Podporuje zde hluboký klid a meditační naladění.

Na pracovišti i doma projasňuje vztahy a při konfliktech dopomáhá nalézat ideální řešení pro všechny zúčastněné. Pročišťuje zde atmosféru a odstraňuje napětí.

Ložnice – chryzokol se zde stará o naši ochranu a bezpečí. Podporuje zde klidný, hluboký a vydatný spánek, ideálně je-li umístěn na nočním stolku nebo poblíž hlavy. Jeho vložením pod postel ho vybízíme k hojení životní ran v citové a emoční rovině, na kterých pracuje během našeho spánku. V ložnici (případně v JZ sektoru) je jeho umístění vhodné pro "očištění" partnerských vztahů od zbytečných nánosů a prohloubení opravdovosti a vzájemné důvěry. Pro nezadané je chryzokol úžasným magnetem pro přivábení nového partnera.

Jihozápad – do této oblasti umísťujeme chryzokol, pokud potřebujeme dodat odvahu zbavit se studu při navazování nových kontaktů a partnerství.

Jihovýchod - tento minerál je jedním z vyhlášených kamenů hojnosti, prosperity a blahobytu na všech úrovních.

Západ - Tento minerál je velmi vhodným pro nastartování čehokoli nového. Ať se již jedná o start up projekt, změnu zaměstnání, přivábení nového partnera apod.

Východ – ve východním sektoru, který ve Feng Šuej reprezentuje Fyzickou i psychickou kondici a vše co souvisí s Minulostí a našimi Předky, se chryzokol uplatní jako obratný "ranhojič" rodových zátěží, rodinných potíží (vč. dávných traumat, násilných činů, zneužívání aj.) Chryzokol umí zacelit i ta nejhlubší citová a emoční zranění.   

Sever, Severozápad – do těchto sektorů umísťujeme chryzokol, aby nás podporoval na naší duchovní cestě a dodával nám na ní odvahu a odhodlání.

Další blahodárné účinky chryzokolu v tradicích a krystaloterapii:

Vzhledem k všestrannosti tohoto kombinovaného minerálu, je chryzokol mimořádným pomocníkem zejména při silných bolestech.  Má příznivý vliv na urogenitální systém, vyrovnávání krevního tlaku a harmonizaci srdeční oblasti. Využívá se při problémech se žaludkem, při artritidě, astmatu, epilepsii, pro podporu v detoxikace jater a ledvin, zlepšení funkce štítné žlázy, zvýšení imunity, hojení otoků, poranění, zlomenin a výživu kloubů a kosti.

Původ: Peru

Doplňkové parametry

Kategorie: Chryzokol
Hmotnost: 0.61 kg
Rozměry:: 8,6 x 8,5 x 5 cm
Položka byla vyprodána…