Chryzokol přírodní "Kámen ochrany, důvěry a vnitřního klidu" přírodní surový chryzokol z Peru. 50 g. 7,3 x 3,4 x 2,7 cm

 

Přírodní surový chryzokol.

Chryzokol je "Kamenem vnitřního klidu a vyrovnanosti“. Chryzokol nachází dále uplatnění v odklánění všeho negativního na mentální i fyzické úrovni. Jde o osvědčený krystal pro upevňování a rozvoj mezilidských vztahů. Je též pověstný svou schopnosti "přivábit" skutečnou lásku do života. Svobodnou, upřímnou, pravdivou. Dokáže odhalit manipulaci. Pomáhá v nových začátcích, jak ve vztazích, tak i v tvorbě a v nových projektech (podnikání, zaměstnání). Díky své úchvatné barvě dokáže rychle zklidnit emoce nebo rozbouřenou mysl a uvést nás do vnitřního klidu. Mezi další blahodárné účinky chryzokolu patří jeho schopnost podporovat detoxikaci organizmu (krve, střev, jater, ledvin a plic) a chránit jej před infekcemi. Jeho účinky se projevují také v podpůrné léčbě kostí, artritidě, bolestech kloubů, svalových křečích (včetně menstruačních), cukrovce, potížích s krkem a štítnou žlázou aj. Přiložený k nádobě s vodou se používá na přípravu ELIXÍRU

Další chryzokoly naleznete ZDE.

 

Dostupnost Vyprodáno
380 Kč / ks
Kód produktu CHR9
Kategorie Chryzokol
Položka byla vyprodána...
 

Chryzokol odklání negativní energie jak v prostoru, tak i v mezilidských vztazích (chrání před manipulací, intrikami a ukazuje pravdu).

VYUŽITÍ CHRYZOKOLU VE FENG ŠUEJ

Chryzokol je ve Feng Šuej oblíben pro své schopnosti odklánět negativní energie všeho druhu. Z těchto důvodů je jeho využití v prostoru velmi univerzální.

Umístíme-li chryzokol v severním Feng Šuej sektoru, podpoří nás v duševním a duchovním rozvoji, naučí nás přijímat nové impulzy s klidem a vyrovnaností. Chryzokol také prohlubuje naši sebedůvěru, schopnost se vyjadřovat a prosadit.

Západní Feng Šuej sektor v domácnosti, kancelář, psací stůl - chryzokol tu podněcuje ke kreativitě a inovativnímu myšlení.

Obav, strachů a nejistoty se nejlépe zbavíme umístěním chryzokolu na místo, kde se často nacházíme a vidíme zde na něj.

Pro kvalitní spánek a hluboký spánek umísťujeme chryzokol do ložnice. Zde nám také prohlubuje partnerskou důvěru, naslouchání jeden druhému a vzájemné hlubší porozumění. Vložením chryzokolu pod postel ho vybízíme k hojení životní ran v citové a emoční rovině, na kterých pracuje během našeho spánku.

Kombinace těchto kamenů projasňuje vztahy, jak doma, tak i na pracovišti. Při konfliktech dopomáhá nalézat ideální řešení pro všechny zúčastněné. Pročišťuje atmosféru a odstraňuje napětí.

Chryzokol se skvěle uplatní v prostorách, kde odpočíváme, praktikujeme duchovně-tělesná cvičení (jógu, tai-čchi), meditujeme, či pracujeme s lidmi (psychologové, manažeři, personalisté).

 

Původ: Peru

Hmotnost 0.05 kg
Rozměry: 7,3 x 3,4 x 2,7 cm
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.