Chryzokol "Kámen partnerské důvěry a porozumění" (unikátně velký přírodní 11 x 8 cm !!!) přírodní, surový, neopracovaný, 194 g !!!

 

Chryzokol je pověstný svou schopnosti "přivábit" skutečnou lásku do života. Svobodnou, upřímnou, pravdivou. Dokáže odhalit manipulaci. Ve Feng Šuej má chryzokol uplatnění zejména pro upevňování a rozvoj mezilidských vztahů. Je pomocníkem v nových začátcích, jak ve vztazích, tak i v tvorbě (podporuje kreativitu) či nových projektech. Díky své úchvatné barvě dokáže rychle zklidnit emoce nebo rozbouřenou mysl.

Dostupnost Vyprodáno
1 600 Kč / ks
Kód produktu CHR5
Kategorie Chryzokol
Položka byla vyprodána...
 

Tento chryzokol je unikátní svou velikostí v přírodním a surovém stavu.

Chryzokol odklání negativní energie jak v prostoru, tak i v mezilidských vztazích (chrání před manipulací, intrikami a ukazuje pravdu).

VYUŽITÍ CHRYZOKOLU VE FENG ŠUEJ

Chryzokol je ve Feng Šuej oblíben pro své schopnosti odklánět negativní energie všeho druhu. Z těchto důvodů je jeho využití v prostoru velmi univerzální.

Umístíme-li chryzokol v severním Feng Šuej sektoru, podpoří nás v duševním a duchovním rozvoji, naučí nás přijímat nové impulzy s klidem a vyrovnaností. Chryzokol také prohlubuje naši sebedůvěru, schopnost se vyjadřovat a prosadit.

Západní Feng Šuej sektor v domácnosti, kancelář, psací stůl - chryzokol tu podněcuje ke kreativitě a inovativnímu myšlení.

Obav, strachů a fobií se nejlépe zbavíme umístěním chryzokolu na místo, kde se často nacházíme a vidíme zde na něj.

Pro kvalitní spánek a hluboký spánek umísťujeme chryzokol do ložnice. Zde nám také prohlubuje partnerskou důvěru, naslouchání jeden druhému a vzájemné hlubší porozumění. Vložením chryzokolu pod postel ho vybízíme k hojení životní ran v citové a emoční rovině, na kterých pracuje během našeho spánku.

Kombinace těchto kamenů projasňuje vztahy, jak doma, tak i na pracovišti. Při konfliktech dopomáhá nalézat ideální řešení pro všechny zúčastněné. Pročišťuje atmosféru a odstraňuje napětí.

Chryzokol se skvěle uplatní v prostorách, kde odpočíváme, praktikujeme duchovně-tělesná cvičení (jógu, tai-čchi), meditujeme, či pracujeme s lidmi (psychologové, manažeři, personalisté).

Další léčivé účinky chryzokolu: 

Chryzokol je skvělým pomocníkem při detoxikaci organizmu (krev, střeva, játra, ledviny, plíce). Jeho účinky se projevují v léčbě kostí, artritidě, bolestech kloubů, svalových křečích (včetně menstruačních). Široké uplatnění má chryzokol i v léčbě cukrovky, potížích s krkem a štítnou žlázou. Je vhodný pro snižování krevního tlaku.

Původ: Peru

Hmotnost 0.194 kg
Výška: 8 cm
Šířka: 11 cm
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.