Chryzokol-malachit "Kámen nových začátků, proměny a harmonie", 221 g

 
  • 1 z 3
 

Chryzokol-malachit se ve Feng Šuej uplatňuje jako silný ochránce člověka a harmonizační a očistný kámen v prostoru. Utužuje mezilidské vztahy. Zklidňuje.

 

Dostupnost Vyprodáno
1 150 Kč / ks
Kód produktu CHRMAL1
Kategorie Chryzokol-malachit
Položka byla vyprodána...
 

Nádherný tyrkysově-zelený chryzokol-malachit s dobrušovanými hranami pro zvýraznění jeho struktury. Hmotnosti 221 g.

Chryzokol-malachit je ve Feng Šuej považován za "Kámen nových začátků, proměny, harmonie a celistvosti". Silný ochránce člověka i prostoru. Čistí prostor od jedovatých látek. Utužuje mezilidské vztahy.

Výjimečná přírodní kombinace chryzokolu a malachitu zaručuje intenzívní, přesto pohodovou pouť naším životem. Tento minerál je velmi vhodným pro nastartování čehokoli nového. Ať se již jedná o start up projekt, změnu zaměstnání, nového partnera apod.

VYUŽITÍ CHRYZOKOLU-MALACHITU VE FENG ŠUEJ

Chryzokol-malachit je ve Feng Šuej oblíben pro své schopnosti pohlcovat nečistoty (včetně radioaktivity a elektromagnetického smogu), odklánět patogenní zóny a chránit prostor. Z těchto důvodů je jeho využití v prostoru velmi univerzální.

Kombinace těchto kamenů projasňuje vztahy, jak doma, tak i na pracovišti. Při konfliktech dopomáhá nalézat ideální řešení pro všechny zúčastněné. Pročišťuje atmosféru a odstraňuje napětí.

Chryzokol s malachitem jsou skvělými pomocníky v prostorách, kde odpočíváme, praktikujeme duchovně-tělesná cvičení (jógu, tai-čchi), meditujeme, či pracujeme s lidmi (psychologové, manažeři, personalisté).

Ložnice – chryzokol-malachit nás ochraňuje, také zde podporuje klidný a vydatný spánek, je-li umístěn na nočním stolku. Jeho vložením pod postel ho vybízíme k hojení životní ran v citové a emoční rovině, na kterých pracuje během našeho spánku.

Východ – do východního sektoru, který ve Feng Šuej reprezentuje Zdraví a Minulost, se chryzokol-malachit uplatní jako obratný léčitel rodových zátěží, rodinných potíží, ať již fyzických či psychických (vč. traumat, násilných činů, zneužívání aj.) Chryzokol-malachit umí hojit i ty nejhlubší citová a emoční zranění. Dodává klid, uvolnění a odhodlání do nových začátků. Je všestranným léčitelem, který pomáhá od bolestí.   

Sever, Severozápad – do těchto sektorů dáváme ve Feng Šuej chryzokol s malachitem, aby nás podporovaly na naší duchovní cestě, vyvíjely nás a dodávaly nám odvahu a odhodlání.

Severovýchodní sektor Feng Šuej  - chryzokol s malachitem zde prohlubuje odpočinek, relaxaci a meditaci.   

Jihozápad – do této oblasti umísťujeme chryzokol s malachitem, pokud potřebujeme dodat odvahu zbavit se studu při navazování nových kontaktů a partnerských vztahů.

Další léčebné účinky chryzokolu-malachitu:

Vzhledem k všestrannosti tohoto kombinovaného minerálu, je chryzokol-malachit mimořádným všelékem. Tiší bolesti hlavy a migrénu. Tento kámen býval využíván při porodech v Rusku a v Afrických zemích pro jeho účinnost v tlumení porodních křečí. Stejným způsobem působí příznivě na menstruační křeče a poradí si i s dalšími ženskými potížemi. Má příznivý vliv i na pohlavní orgány. Vyrovnává krevní tlak. Léčí srdce, žaludek, artritidu, astma, epilepsii aj. Detoxikuje játra a ledviny. Zlepšuje funkci štítné žlázy. Zvyšuje imunitu a hojí otoky, poranění, zlomeniny, klouby a kosti.

Chryzokol-malachit je pochopitelně i nádhernou dekorací v interiéru.

Původ: Kongo

Hmotnost 0.22 kg
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.