Chalcedon vzácný, přírodní v úchvatné barvě "nebeské modři", 89 g, Keňa

 
  • 1 z 4
 

„Kámen partnerské komunikace, vnitřního klidu a harmonie“. Rychle zklidňuje rozbouřené emoce. Podporuje kreativitu a nová nápady. Neutralizuje vše škodlivé v okolí. Přináší do života radost a optimizmus.

Dostupnost Vyprodáno
630 Kč / ks
Kód produktu CHAL7
Kategorie Chalcedon
Položka byla vyprodána...
 

Sbírkový modrý chalcedon o hmotnosti 149 g. Surový.

Chalcedon odstraňuje pochyby o sobě samém. Napomáhá nám se jasně a klidně vyjadřovat. Zlepšuje náladu.

VYUŽITÍ CHALCEDONU VE FENG ŠUEJ

Chalcedon se ve Feng Šuej uplatňuje jako kámen očisty a harmonizace prostoru.

V šamanizmu se využíval při rituálech zaměřených na ovlivňování počasí.

Pro zklidnění a odpočinek umísťujeme chalcedon do ložnice nebo do severovýchodního sektoru Feng Šuej (Pa Kua zóna odpočinku, meditace, relaxace a moudrosti).

Chalcedon v severním sektoru podporuje náš osobní růst. Zde nám přináší také radost a optimizmus do života. Dává se sem i při emočním a citovém vypětí, při potížích s ledvinami, močovým měchýřem či při ženských potížích.

Chalcedon podporuje tvůrčí schopnosti a za tímto účelem je pro něj nejvhodnější západní Feng Šuej zóna, pracovna nebo psací stůl.

Chalcedon ve východním nebo severovýchodním Feng Šuej sektoru zlepšuje schopnost soustředění, učení a osvěžuje paměť.

Pro zlepšení mezilidské komunikace nám chalcedon nejlépe poslouží v jihozápadním Feng Šuej sektoru nebo na místech setkávání s ostatními, v partnerské komunikaci pak v ložnici (podporuje naslouchání a porozumění).  

Další léčivé účinky chalcedonu:

Chalcedon dodává optimizmus a radost. Posiluje imunitní systém a obranyschopnost organizmu. Působí proti usazování nežádoucích látek v těle a čistí krev. Tlumí záněty a otoky. Pomáhá při respiračních potížích, podporuje vykašlávání. Léčí astma, žlučník, kosti, klouby, potíže v krční oblasti, ledviny a močový měchýř včetně infekcí. Zlepšuje zrak.

Modrý chalcedon je samozřejmě i krásným dekorativním kamenem v interiéru. Vzhledem k jeho stále rostoucí ceně a jeho vzácnosti, je vhodný i jako sběratelská investice.

Původ: Keňa

 

Hmotnost 0.089 kg
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.