Chalcedon s ametystem, unikátní zabarvení, Keňa

 
  • 1 z 5
 

„Kámen partnerské komunikace, kreativity a harmonie“. Neutralizuje vše škodlivé v okolí. Uklidňuje mysl i tělo. Přináší do života radost a optimizmus.

Dostupnost Vyprodáno
450 Kč / ks
Kód produktu CHAL5
Kategorie Chalcedon
Položka byla vyprodána...
 

Unikátní kombinace přírodního modrého průsvitného chalcedonu a ametystu. Hmotnost 75 g.

Chalcedon odstraňuje pochyby o sobě samém. Napomáhá nám se jasně a klidně vyjadřovat. Zlepšuje náladu. V kombinaci s ametystem (více o ametystu na: https://www.fengsuejkameny.cz/ametystpomáhá v odpočinku, relaxaci a zklidnění emocí.

VYUŽITÍ CHALCEDONU VE FENG ŠUEJ

Chalcedon se ve Feng Šuej uplatňuje jako kámen očisty a harmonizace prostoru.

V šamanizmu se využíval při rituálech zaměřených na ovlivňování počasí.

Pro zklidnění a odpočinek umísťujeme chalcedon do ložnice nebo do severovýchodního sektoru Feng Šuej (Pa Kua zóna odpočinku, meditace, relaxace a moudrosti).

Chalcedon v severním sektoru podporuje náš osobní růst. Zde nám přináší také radost a optimizmus do života. Dává se sem i při emočním a citovém vypětí, při potížích s ledvinami, močovým měchýřem či při ženských potížích.

Chalcedon podporuje tvůrčí schopnosti a za tímto účelem je pro něj nejvhodnější západní Feng Šuej zóna, pracovna nebo psací stůl.

Chalcedon ve východním nebo severovýchodním Feng Šuej sektoru zlepšuje schopnost soustředění, učení a osvěžuje paměť.

Pro zlepšení mezilidské komunikace nám chalcedon nejlépe poslouží v jihozápadním Feng Šuej sektoru nebo na místech setkávání s ostatními, v partnerské komunikaci pak v ložnici (podporuje naslouchání a porozumění).  

Další léčivé účinky chalcedonu:

Chalcedon dodává optimizmus a radost. Posiluje imunitní systém a obranyschopnost organizmu. Působí proti usazování nežádoucích látek v těle a čistí krev. Tlumí záněty a otoky. Pomáhá při respiračních potížích, podporuje vykašlávání. Léčí astma, žlučník, kosti, klouby, potíže v krční oblasti, ledviny a močový měchýř včetně infekcí. Zlepšuje zrak.

Původ: Keňa

Hmotnost 0.054 kg
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.