Celestín - velká drúza (1,9 kg !) se sytými krystaly uspořádanými esteticky svrchu, 1,9 kg! "Andělské krystaly". Madagaskar. 15,5 x 11,5 x 9 cm

Kód: CEL4
Novinka
2 300 Kč / ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Velké "andělské krystaly" celestínu uspořádané esteticky svrchu. Minerál lze umístit do více poloh podle potřeby. Celestín ("sourozenec"Angelitu") si získal značnou oblibu jak pro jeho "andělskou krásu“, pro schopnosti rychlého zklidnění mysli a navození až "nebeského klidu", který vnáší i do mezilidských, rodinných a partnerských vztahů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Celestín tlumí zjitřené emoce, zaceluje citové šrámy vzniklé obtížnými životními situacemi, dodává víru, že vše se v dobré obrátí. Také pomáhá v soustředění. Celestín je jedním z "andělských a průvodcovských krystalů" při meditacích a duchovním vedení. Náleží také ke kamenům "Nového věku".

Celestín ve Feng Šuej:

Ložnice – zklidňuje mysl i tělo. Prozařuje mezilidské vztahy. Dopřává klidný spánek.

Dětský pokoj – napomáhá soustředění při učení. Klidní emoce.

Kancelář – pomáhá ve vztazích a komunikaci. Celestín je skvělý přítel všech, kteří pracují s lidmi - manažerů, psychologů, personalistů aj.

Sever – silná rezonance celestínu s očistným vodním živlem předurčuje jeho umístění právě v severním Feng Šuej sektoru podle Pa Kua. Poskytuje zde ochranu, duchovní vedení a vyváženou pouť životem. 

Východ – příznivě ovlivňuje krční oblast (krk, hrtan, hlasivky, štítnou žlázu aj.)

Jihovýchod – přivolává štěstí, požehnání a materiální dostatek.

Severovýchod – prohlubuje odpočinek, relaxaci, meditaci.

Západ – podporuje vize a kreativitu.

Místa setkávání, ložnice, kancelář - blahodárně působí na vše, co je spojeno s komunikací

Severozápad nebo kdekoli v naší blízkosti - využití jeho průvodcovského potenciálu, schopnosti "napovídat" a ukazovat nám správný směr. 

Další blahodárné účinky celestínu v lidových tradicích, šamanizmu a krystaloterapii:

Celestín podporuje detoxikaci organizmu (skrze ledviny a játra). Uplatňuje se při potížích se zrakem, při psychické nevyrovnanosti, melancholii, depresích apod. V energetické rovině je vyhlášeným krystalem pro uvádění mysli i těla do souladu.

Původ: Madagaskar

Doplňkové parametry

Kategorie: Celestín přírodní
Hmotnost: 1.86 kg
Rozměry:: 15,5 x 11,5 x 9 cm
Položka byla vyprodána…