Celestín "Andělské krystaly" z Madagaskaru Celestín drůza. 4,7 x 4,4 x 3,2 cm. 83 g. Madagaskar

 
  • 1 z 3
 

Celestín ("sourozenec" Angelitu") si získal značnou oblibu jak pro jeho "andělskou krásu“, tak pro schopnosti rychlého zklidnění mysli a navození až "nebeského klidu" při kontaktu s ním. Celestín tlumí zjitřené emoce, hojí citové šrámy vzniklé obtížnými životními situacemi, dodává víru, že vše se v dobré obrátí. Celestím přináší harmonii do mezilidských, rodinných a partnerských vztahů. Také pomáhá soustředění. Celestín je jedním z "průvodcovských krystalů" při meditacích apod. Je také jedním z kamenů "Nového věku". Ve Feng Šuej se uplatňuje všude tam, kde potřebujeme dosáhnout harmonie, také v ložnici, dětském pokoji, v pracovnách terapeutů apod. (více v textu níže).    

Dostupnost Vyprodáno
280 Kč / ks
Kód produktu CEL9
Kategorie Celestín
Položka byla vyprodána...
 

Celestínová drůza z Madagaskaru. 

Celestín přináší harmonii, neutralizuje stres. Pomáhá soustředění. Narovnává mezilidské a partnerské vztahy. Jeden z kamenů "Nového věku"

Celestín je „sourozencem“ angelitu (oba jsou složeni z celestitu – síranu stroncia). Celestín na rozdíl od angelitu „stihl“ zkrystalizovat.

Celestín si získal značnou oblibu zejména pro své zklidňující a tišící účinky, a samozřejmě i pro svou až „nebeskou krásu“.

CELESTÍN VE FENG ŠUEJ

Ve Feng Šuej se s celestínem pracuje všude tam, kde chceme nastolit klid a harmonii.

Celestín tlumí emoce a rozbouřené city. Dopomáhá soustředění a bystrosti.

Ložnice – zklidňuje mysl i tělo. Prozařuje mezilidské vztahy. Dopřává klidný spánek.

Dětský pokoj – napomáhá soustředění při učení. Klidní emoce.

Kancelář – pomáhá ve vztazích a komunikaci. Celestín je skvělý přítel všech, kteří pracují s lidmi - manažerů, psychologů, personalistů aj.

Sever – silná rezonance celestínu s očistným vodním živlem předurčuje jeho umístění právě v severním Feng Šuej sektoru podle Pa Kua. Poskytuje zde ochranu, duchovní vedení a vyváženou pouť životem.

Východ – celestín ve východním Feng Šuej sektoru léčí vše, co je spojeno s komunikací. Příznivě ovlivňuje krční oblast (krk, hrtan, hlasivky, štítnou žlázu aj.)

Jihovýchod – přivolává štěstí a požehnání.

Severovýchod – prohlubuje odpočinek, relaxaci, meditaci.

Západ – podporuje vize a kreativitu.

Ostatní léčivé účinky celestínu

Celestín detoxikuje organizmus. Léčí oči. Čistí ledviny a játra. Uvádí do souladu mysl i tělo. Silně účinný při psychických potížích, melancholii, depresích apod.

Celestín je samozřejmě nádhernou dekorací v interiéru.

Původ: Madagaskar

Hmotnost 0.089 kg
Rozměry: 4,7 x 4,4 x 3,2 cm
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.