Čaroit náramek velké kuličky 1,3 cm !!! (drahokam), ŠPERKOVÁ KVALITA AAA 100 % PŘÍRODNÍ, NEDOBARVOVANÝ NÁRAMEK Z ČAROITU Z PRAVIDELNÝCH KAMENNÝCH KULIČEK O PRŮMĚRU 1,3 CM !, S PROFESIONÁLNÍM VÝBRUSEM

 

Čaroit se vyskytuje na jediném místě na světě a díky jeho zabarvení a mimořádným schopnostem se jeho zásoby téměř vyčerpaly a jeho těžba je značně omezena. Tomu odpovídá i stále rostoucí cena tohoto drahokamu. Čaroit je považován za mocný spirituální kámen, který dokáže velmi rychle zklidnit mysl, soustředit se na podstatné, ukázat ideální řešení v každé situaci. Osobně ho považuji za "nepostradatelný" pro práci s lidmi, pro role duchovních průvodců, terapeutů a krystaloterapeutů. Jde o vyhlášený kámen pro boj se závislostmi a zacelování citových a emočních šrámů. Zbavuje obav a strachů.

Dostupnost Vyprodáno
2 500 Kč / ks
Kód produktu CARNAR7
Kategorie Čaroit
Položka byla vyprodána...
 

100 % přírodní, nedobarvovaný náramek z čaroitu je vyroben z pravidelných kamenných kuliček  o průměru 1,3 cm !, v kvalitě AAA s profesionálním výbrusem a vysokým leskem. Kuličky jsou navlečeny na elastické gumce o délce přibližně 19 cm. Náramky jsou pružné, sedí všem velikostem.

Čaroit je v sibiřských tradicích vyhlášeným "zázračným" kamenem. Je také velmi oblíbeným krystalem duchovních průvodců, terapeutů a krystaloterapeutů. Samozřejmě též skvělým minerálem pro osobní spirituální a duševní rozvoj.

Čaroit dokáže velmi rychle zklidnit a soustředit se na podstatné. Otevírá brány intuice a ukazuje to nejvhodnější řešení v každé situaci.

Čaroit je silným podpůrným krystalem pro zbavení se závislostí – energeticky napomáhá detoxikaci těla (při alkoholismu, drogové závislosti apod.), ovšem "čistí" i mysl – odstraňuje staré vzorce chování například při nezdravé závislosti na rodičích, partnerovi, dětech.

Čaroit "zaceluje" citové a emoční šrámy, zbavuje obav a strachů.

Nošení při sobě – při neukotvené psychice, při obavách, strachu a nejistotě. Pro zamezení manipulace ostatními. Pro zbavení se závislostí a pro léčebné využití.

Další účinky čaroitu v tradicích, šamanizmu a krystaloterapii:

Krom vyhlášené schopnosti silně podporovat detoxikaci organizmu a až zázračně i játra (současně se zrakem, jakožto párovým orgánem jater), pomáhá také harmonizovat ostatní vnitřní orgány (zejména srdce, žaludek, slinivku), a to velmi rychle, přesto citlivě. Čaroit umí paralelně doplňovat energii na místech, kde ji lidský organizmus postrádá. Je skvělým pomocníkem při akutních bolestech (žaludeční nevolnost, bolesti hlavy, křeče apod.)

Původ: Rusko (Jakutsko)

Ke šperku z ČAROITU lze dokoupit i dárkovou krabičku: https://www.fengsuejkameny.cz/vyberove-naramky-z-prirodnich-kamenu/sperkova-krabicka-na-naramky/.

Hmotnost 0.052 kg
Délka: cca 19 cm
Průměr kuliček: 1,3 cm
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.