Čaroit (drahokam, šperková kvalita AAA), 4,5 cm broušené vejce, 67,5 g

 

Čaroit se vyskytuje na jediném místě na světě a díky jeho zabarvení a mimořádným schopnostem se jeho zásoby téměř vyčerpaly. Jeho cena tudíž enormně roste. Čaroit je považován za mocný spirituální kámen, který dokáže velmi rychle zklidnit mysl, soustředit se na podstatné, ukázat ideální řešení v každé situaci. Jde o vyhlášený kámen pro boj se závislostmi. Ve tvaru vejce je vhodný k využití jako Yoni vajíčko.  

Dostupnost Vyprodáno
2 500 Kč / ks
Kód produktu CAR2
Kategorie Čaroit
Položka byla vyprodána...
 

Kámen čaroit je oblíbeným krystalem duchovních průvodců, terapeutů a krystaloterapeutů.

Čaroit dokáže velmi rychle zklidnit a soustředit se na podstatné. Otevírá brány intuice a ukazuje to nejvhodnější řešení v každé situaci.

Čaroit zbavuje závislostí – detoxikuje tělo (při alkoholismu, drogové závislosti apod.), ovšem „detoxikuje“ i mysl – odstraňuje staré vzorce chování například při nezdravé závislosti na rodičích, partnerovi, dětech.

Čaroit hojí citové a emoční šrámy, zbavuje obav a strachů.

VYUŽITÍ ČAROITU VE FENG ŠUEJ

Nošení při sobě – při neukotvené psychice, při obavách, strachu a nejistotě. Pro zamezení manipulace ostatními. Pro zbavení se závislostí a pro léčebné využití viz níže.

Ve tvaru vejce je vhodný k využití jako Yoni vajíčko.

Kancelář, pracovna, pracovní stůl – ideální Feng Šuej umístění pro pravdivý náhled do situací a správné rozhodování.

Západní Feng Šuej sektor – čaroit zde dáváme, pokud potřebujeme srozumitelné doporučení ohledně čehokoli nového v životě – práce, partnerství, bydlení aj.

Čaroit v jižním Feng Šuej sektoru nám pomůže mít rádi život, udržet si vyrovnané emoce, vyvarovat se potížím s vysokým tlakem a se srdcem.           

Severovýchod, relaxační či meditační místnost – čaroit zde rychle navozuje pocit bezpečí, zklidňuje mysl, pomáhá v relaxaci a meditaci. V blízkosti hlavy nebo nad jejím temenem navozuje rychlý přesun do dalších úrovní vědomí.

Pracovna terapeutů – absolutně nepostradatelný kámen pro takovouto práci s lidmi. Pomáhá rychlému „naladění se“ na klienty.

Ložnice – čaroit na nočním stolku, za hlavou či pod polštářem zaručí rychlé zklidnění roztěkané mysli a zajistí kvalitní spánek.

Východ – nejvhodnější sektor pro detoxikaci organizmu a zlepšení funkce jater.

Další léčebné využití čaroitu:

Krom vyhlášené schopnosti čaroitu detoxikovat organizmus a až zázračně léčit játra (současně se zrakem, jakožto párovým orgánem jater), pomáhá také harmonizovat ostatní vnitřní orgány (zejména srdce, žaludek, slinivku), a to velmi rychle, přesto citlivě. Čaroit umí paralelně doplňovat energii na místech, kde ji lidský organizmus postrádá. Je skvělým pomocníkem při akutních bolestech (žaludeční nevolnost, bolesti hlavy, křeče apod.)

Čaroit je jedním z mocných kamenů v podobě elixíru (více zde VÝROBA  ELIXÍRŮ) 

Čaroit je díky svému až „magickému“ zabarvení i úchvatnou dekorací kdekoli v interiéru.

Původ: Rusko

Hmotnost 0.068 kg
Výška: 4,5 cm
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.