Brazilit - vzácný zelený křišťál, "Kámen rozhodnutí, kreativity a nových počátků" 204 g ! přírodní, surový průsvitný brazilit. 7,5 x 6,5 x 4 cm

 
  • 1 z 11
 

Brazilit je Kámen kreativity a nových začátků. Tento vzácný průsvitný zelený křišťál mění zabarvení dle intenzity světla. Brazilit podporuje sebevyjádření. Odhaluje skryté schopnosti jedince. Přitahuje hojnost a prosperitu. Brazilit je silný „detoxikátor“ prostoru i těla.

Dostupnost Vyprodáno
680 Kč / ks
Kód produktu BRA9
Kategorie Brazilský zelený křišťál
Položka byla vyprodána...
 

Přírodní surový brazilit.

Brazilit je vzácný druh křemene, jehož název je odvozen od země jeho naleziště.

Jedná se o minerál, který pomáhá v projevu i těch nejskrytějších vloh a talentů každého člověka.

BRAZILIT VE FENG ŠUEJ

Ve Feng Šuej se brazilit umísťuje do prostoru, kde chceme nastolit klid, harmonii a radost ze života.

Brazilit je ideálním minerálem pro každého, koho přitahuje umění ve všech jeho aspektech (hudba, literatura, malířství apod.) Rozvíjí vrozené schopnosti každého jedince na maximum. Často se jedná o vlohy, o kterých jsme ani nevěděli. Brazilit nám dodá odvahu a pomůže i na úplných začátcích naší kariéry.

Západ – Feng Šuej sektor budoucnosti, kreativity, radosti a sklizně plodů naší práce, do kterého se brazilit hodí absolutně nejlépe. Zvláště pokud potřebujeme nastartovat naši tvorbu, ale ještě jsme se neodhodlali kupříkladu opustit práci, která nás nenaplňuje.

Jih – sektor kariéry a cílů, kde brazilit dopomůže, aby se naše záměry zmaterializovaly.

Kámen se umísťuje do jihovýchodní části domácnosti nebo pracovního stolu pro přivábení hojnosti a prosperity.

Feng Šuej kanceláře – pokud startujeme nové projekty, máme novou vizi, ale chybí nám odhodlání, potřebujeme jasně stanovit hranice svému okolí, potřebujeme se vymezit – v těchto případech je brazilit na našem pracovním stole ideálním parťákem.

Východ – ve východním Feng Šuej sektoru umísťujeme brazilit v případech, kdy se chceme rozloučit s něčím z minulosti. Ať se již jedná o rodinné či rodové zátěže, traumata z dětství, nezahojené rány z předešlých vztahů.

Další léčivé účinky brazilitu:

Brazilit dodává energii. Uklidňuje a zbavuje stresu, strachů či depresí. Pročišťuje organizmus a vyrovnává energetické dráhy v těle. Úspěšně detoxikuje od škodlivin. Pomáhá při horečce. Příznivě působí na srdce a krevní oběh. Čistí ledviny a močový měchýř.

Brazilit je pochopitelně i nádhernou dekorací v interiéru, jeho krása vynikne ještě více umístěním na světlo nebo přímo podsvícením.

Původ: Brazílie

Hmotnost 0.204 kg
Rozměry: 7,5 x 6,5 x 4 cm
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.