Brazilit - velký "Kámen hojnosti, kreativity a nových počátků" 400 g Vzácný přírodní zelený křemen/křišťálově průsvitný. Brazílie. 9,2 x 7 x 6,1 cm

 

Velký přírodní surový brazilit měnící odstíny dle intenzity a lomu světla. 

Brazilit je vzácný přírodní zelený křemen v křišťálové průsvitnosti po právu označován za "Kámen vizionářství, kreativity, nových začátků a hojnosti". Jde o velmi pozitivní harmonizační kámen, který podporuje vlastní sebevyjádření a hlavně posiluje nadání a schopnosti těch, kteří inklinují k umění a tvorbě ve všech formách (i když teprve začínají). Pomáhá nám také ujasnit si další směr, stojíme-li na životním či kariérním rozcestí, dát nám víru a odhodlání k tomu pustit se do něčeho nového a nenechat se svazovat konvencemi či negativními myšlenkami, že neobstojíme. Brazilit také přitahuje hojnost a prosperitu. 

DALŠÍ BRAZILITY NALEZNETE ZDE

 

 

Dostupnost Vyprodáno
1 500 Kč / ks
Kód produktu BRA14
Kategorie Brazilský zelený křišťál
Položka byla vyprodána...
 

Masívní surový přírodní brazilit.

Brazilit je vzácný druh křemene/čistotou křišťálu, jehož název je odvozen od země jeho naleziště.

Jedná se o minerál, který pomáhá v projevu i těch nejskrytějších vloh a talentů každého člověka.

BRAZILIT VE FENG ŠUEJ

Ve Feng Šuej se brazilit umísťuje do prostoru, kde chceme nastolit klid, harmonii a radost ze života.

Brazilit je ideálním minerálem pro každého, koho přitahuje umění ve všech jeho aspektech (hudba, literatura, malířství apod.) Rozvíjí vrozené schopnosti každého jedince na maximum. Často se jedná o vlohy, o kterých jsme ani nevěděli. Brazilit nám dodá odvahu a pomůže i na úplných začátcích naší kariéry.

Západ – Feng Šuej sektor budoucnosti, kreativity, radosti a sklizně plodů naší práce, do kterého se brazilit hodí absolutně nejlépe. Zvláště pokud potřebujeme nastartovat naši tvorbu, ale ještě jsme se neodhodlali kupříkladu opustit práci, která nás nenaplňuje.

Jih – sektor kariéry a cílů, kde brazilit dopomůže, aby se naše záměry zmaterializovaly.

Kámen se umísťuje do jihovýchodní části domácnosti nebo pracovního stolu pro přivábení hojnosti a prosperity.

Feng Šuej kanceláře – pokud startujeme nové projekty, máme novou vizi, ale chybí nám odhodlání, potřebujeme jasně stanovit hranice svému okolí, potřebujeme se vymezit – v těchto případech je brazilit na našem pracovním stole ideálním parťákem.

Východ – ve východním Feng Šuej sektoru umísťujeme brazilit v případech, kdy se chceme rozloučit s něčím z minulosti. Ať se již jedná o rodinné či rodové zátěže, traumata z dětství, nezahojené rány z předešlých vztahů.

 

Brazilit je pochopitelně i nádhernou dekorací v interiéru, jeho krása vynikne ještě více umístěním na světlo nebo pokud kámen podsvítíme.

Původ: Brazílie

Hmotnost 0.4 kg
Rozměry: 9,2 x 7 x 6,1 cm
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.