Brazilit - "Kámen hojnosti, kreativity a nových počátků" 233 g Vzácný přírodní zelený křemen/křišťálově průsvitný. Brazílie. 8,7 x 6,5 x 4,2 cm

Kód: BRA13
750 Kč / ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Přírodní surový brazilit měnící odstín dle intenzity a lomu světla. Brazilit je vzácný přírodní zelený křemen v křišťálové průsvitnosti po právu označován za "Kámen vizionářství, kreativity, nových začátků a hojnosti".

Detailní informace

Detailní popis produktu

Brazilit je vzácný druh křemene s čistotou křišťálu, jehož název je odvozen od země jeho naleziště. Jedná se o minerál, který pomáhá v projevu i těch nejskrytějších vloh a talentů každého člověka. Jde o velmi pozitivní harmonizační kámen, který podporuje vlastní sebevyjádření a hlavně posiluje nadání a schopnosti těch, kteří inklinují k umění a tvorbě ve všech formách (i když teprve začínají). Pomáhá nám také ujasnit si další směr, stojíme-li na životním či kariérním rozcestí, dát nám víru a odhodlání k tomu pustit se do něčeho nového a nenechat se svazovat konvencemi či negativními myšlenkami, že neobstojíme. Brazilit také přitahuje hojnost a prosperitu. Zbavuje strachů a obav. V Tradiční čínské medicíně a krystaloterapii se využívá jako silný minerál v detoxikaci organizmu, zejména jater. Přikládá se při horečkách, potížích s močovým měchýřem, ledvinami a srdcem. 

DALŠÍ BRAZILITY NALEZNETE ZDE

BRAZILIT VE FENG ŠUEJ

Ve Feng Šuej se brazilit umísťuje do prostoru, kde chceme nastolit klid, harmonii a radost ze života.

Brazilit je ideálním minerálem pro každého, koho přitahuje umění ve všech jeho aspektech (hudba, literatura, malířství apod.) Rozvíjí vrozené schopnosti každého jedince na maximum. Často se jedná o vlohy, o kterých jsme ani nevěděli. Brazilit nám dodá odvahu a pomůže i na úplných začátcích naší kariéry.

Západ – Feng Šuej sektor budoucnosti, kreativity, radosti a sklizně plodů naší práce, do kterého se brazilit hodí absolutně nejlépe. Zvláště pokud potřebujeme nastartovat naši tvorbu, ale ještě jsme se neodhodlali kupříkladu opustit práci, která nás nenaplňuje.

Jih – sektor kariéry a cílů, kde brazilit dopomůže, aby se naše záměry zmaterializovaly.

Kámen se umísťuje do jihovýchodní části domácnosti nebo pracovního stolu pro přivábení hojnosti a prosperity.

Feng Šuej kanceláře – pokud startujeme nové projekty, máme novou vizi, ale chybí nám odhodlání, potřebujeme jasně stanovit hranice svému okolí, potřebujeme se vymezit – v těchto případech je brazilit na našem pracovním stole ideálním parťákem.

Východ – ve východním Feng Šuej sektoru umísťujeme brazilit v případech, kdy se chceme rozloučit s něčím z minulosti. Ať se již jedná o rodinné či rodové zátěže, traumata z dětství, nezahojené rány z předešlých vztahů.

Blahodárné účinky brazilitu v tradicích:

Brazilit vytrvale dodává energii. Je rychle zklidňujícím kamenem v období zvýšených psychických zátěží, při stresu a vnitřním napětí. Podporuje kompletní energetickou očistu (vyrovnává funkci meridiánů v těle) a detoxikaci organizmu od škodlivin. Je pomocníkem v prevenci, při horečkách, virózách a nachlazeních. Příznivě působí na činnost jater, srdce a krevního oběhu, ledvin a močového měchýře.

Brazilit je pochopitelně i nádhernou dekorací v interiéru, jeho krása vynikne ještě více umístěním na světlo nebo pokud kámen podsvítíme.

Původ: Brazílie

Doplňkové parametry

Kategorie: Brazilský zelený křemen
Hmotnost: 0.238 kg
Rozměry:: 8,7 x 6,5 x 4,2 cm
Položka byla vyprodána…