Brazilit "Kámen kreativity, hojnosti a nových počátků" vzácný zelený přírodní křišťál z Brazílie

 

Brazilit je kámen kreativity a nových začátků. Podporuje sebevyjádření. Odhaluje skryté schopnosti jedince. Přitahuje hojnost a prosperitu. Silný „detoxikátor“ prostoru i těla.

Dostupnost Vyprodáno
880 Kč / ks
Kód produktu BRA7
Kategorie Brazilský zelený křišťál
Položka byla vyprodána...
 

Masívní surový brazilit.

Brazilit je vzácný druh křemene, jehož název je odvozen od země jeho naleziště.

Jedná se o minerál, který pomáhá v projevu i těch nejskrytějších vloh a talentů každého člověka.

BRAZILIT VE FENG ŠUEJ

Ve Feng Šuej se brazilit umísťuje do prostoru, kde chceme nastolit klid, harmonii a radost ze života.

Brazilit je ideálním minerálem pro každého, koho přitahuje umění ve všech jeho aspektech (hudba, literatura, malířství apod.) Rozvíjí vrozené schopnosti každého jedince na maximum. Často se jedná o vlohy, o kterých jsme ani nevěděli. Brazilit nám dodá odvahu a pomůže i na úplných začátcích naší kariéry.

Západ – Feng Šuej sektor budoucnosti, kreativity, radosti a sklizně plodů naší práce, do kterého se brazilit hodí absolutně nejlépe. Zvláště pokud potřebujeme nastartovat naši tvorbu, ale ještě jsme se neodhodlali kupříkladu opustit práci, která nás nenaplňuje.

Jih – sektor kariéry a cílů, kde brazilit dopomůže, aby se naše záměry zmaterializovaly.

Kámen se umísťuje do jihovýchodní části domácnosti nebo pracovního stolu pro přivábení hojnosti a prosperity.

Feng Šuej kanceláře – pokud startujeme nové projekty, máme novou vizi, ale chybí nám odhodlání, potřebujeme jasně stanovit hranice svému okolí, potřebujeme se vymezit – v těchto případech je brazilit na našem pracovním stole ideálním parťákem.

Východ – ve východním Feng Šuej sektoru umísťujeme brazilit v případech, kdy se chceme rozloučit s něčím z minulosti. Ať se již jedná o rodinné či rodové zátěže, traumata z dětství, nezahojené rány z předešlých vztahů.

Další léčivé účinky brazilitu:

Brazilit dodává energii. Uklidňuje a zbavuje stresu, strachů či depresí. Pročišťuje organizmus a vyrovnává energetické dráhy v těle. Úspěšně detoxikuje od škodlivin. Pomáhá při horečce. Příznivě působí na srdce a krevní oběh. Čistí ledviny a močový měchýř.

Brazilit je pochopitelně i nádhernou dekorací v interiéru, jeho krása vynikne ještě více umístěním na světlo nebo přímo podsvícením.

Původ: Brazílie

Hmotnost 0.335 kg
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.