Brazilit vzácný zelený křišťál 360 g

 

Kámen kreativity a nových začátků. Podporuje sebevyjádření. Odhaluje skryté schopnosti jedince. Silný „detoxikátor“ prostoru i těla.

Dostupnost Vyprodáno
1 250 Kč / ks
Kód produktu BRA2
Kategorie Brazilský zelený křišťál
Položka byla vyprodána...
 

Masívní surový brazilit vážící 360 g.

Brazilit je vzácný druh křemene, jehož název je odvozen od země jeho naleziště.

Jedná se o minerál, který pomáhá v projevu i těch nejskrytějších vloh a talentů každého člověka.

BRAZILIT VE FENG ŠUEJ

Ve Feng Šuej se brazilit umísťuje do prostoru, kde chceme nastolit klid, harmonii a radost ze života.

Brazilit je ideálním minerálem pro každého, koho přitahuje umění ve všech jeho aspektech (hudba, literatura, malířství apod.) Rozvíjí vrozené schopnosti každého jedince na maximum. Často se jedná o vlohy, o kterých jsme ani nevěděli. Brazilit nám dodá odvahu a pomůže i na úplných začátcích naší kariéry.

Západ – Feng Šuej sektor budoucnosti, kreativity, radosti a sklizně plodů naší práce, do kterého se brazilit hodí absolutně nejlépe. Zvláště pokud potřebujeme nastartovat naši tvorbu, ale ještě jsme se neodhodlali kupříkladu opustit práci, která nás nenaplňuje.

Jih – sektor kariéry a cílů, kde brazilit dopomůže, aby se naše záměry zmaterializovaly.

Feng Šuej kanceláře – pokud startujeme nové projekty, máme novou vizi, ale chybí nám odhodlání, potřebujeme jasně stanovit hranice svému okolí, potřebujeme se vymezit – v těchto případech je brazilit na našem pracovním stole ideálním parťákem.

Východ – ve východním Feng Šuej sektoru umísťujeme brazilit v případech, kdy se chceme rozloučit s něčím z minulosti. Ať se již jedná o rodinné či rodové zátěže, traumata z dětství, nezahojené rány z předešlých vztahů.

Další léčivé účinky brazilitu:

Brazilit dodává energii. Uklidňuje a zbavuje stresu, strachů či depresí. Pročišťuje organizmus a vyrovnává energetické dráhy v těle. Úspěšně detoxikuje od škodlivin. Pomáhá při horečce. Příznivě působí na srdce a krevní oběh. Čistí ledviny a močový měchýř.

Brazilit je pochopitelně i nádhernou dekorací v interiéru, jeho krása vynikne zejména podsvícením.

Původ: Brazílie

Hmotnost 0.36 kg
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.