Avanturín velký - "Kámen bohatství, hojnosti a prosperity" 1,1 kg ! Přírodní surový masívní. Brazílie. 15,5 x 10 x 6 cm

 

Přírodní surový masívní avanturín (aventurín) z Brazílie.

Avanturín je "Kamenem hojnosti, prosperity a bohatství". Ve Feng Šuej se využívá právě jako krystal podporující materiální dostatek a také pro jeho harmonizační a zklidňující účinky. Vyhlášený je též pro blokování geopatogenních zón, odklon elektromagnetického záření (elektrosmogu) a pohlcování škodlivých látek z ovzduší. Ve Feng Šuej prostoru navíc slaďuje jin a jang. Pomáhá v rychlém úsudku, správném rozhodování a potřebe rychlých a rázných rozhodnutí. Jeho schopnost podpory v krystaloterapii, ať ijž v tělesné či mentální úrovni,  je enormní. Je silným podpůrným kamenem při energetické očistě, detoxikaci organizmu a posílení jater. Uplatňuje se při závislostech na alkoholu, drogách, sladkostech a podobně. Blahodárně působí na potíže se štítnou žlázou a při hormonálních poruchách, při obezitě, potížích se srdcem a krevním tlakem. Využívá se též pro regulaci látkové výměny, při silných bolestech hlavy a migrénách, při alergiích a problémech s kůží., zánětech dutin, rýmě, nachlazení a urogenitálních potížích. Na mentální úrovni se stará o odklon negativních myšlenek, vlastních i cizích (vč, manipulace). 

Další avanturíny naleznete ZDE.

Dostupnost Vyprodáno
888 Kč / ks
Kód produktu AVA13
Značka Feng Šuej Kameny
Kategorie Avanturín (Aventurín)
Položka byla vyprodána...
 

Avanturín je harmonizačním a zklidňujícím kamenem, jedná se o druh křemene.

Spojuje rozumovou a intuitivní sféru našeho jednání. Pomáhá vidět a chápat okolní svět „jasně“ a srozumitelně.  

AVANTURÍN VE FENG ŠUEJ

Avanturín je vyhlášen svou schopností přitahovat a množit majetek a peníze. Avanturín je také silným čističem prostoru pro svou schopnost zbavovat okolí nečistot z ovzduší a pohlcovat elektromagnetický smog. Blokuje geopatogenní zóny. Avanturín perfektně vyrovnává mužskou a ženskou energii. V prostoru slaďuje jin a jang.

Ložnice či místo, kde se často vyskytujeme; nošení při sobě - odklon negativního vysílání z okolí na mentální úrovni (intriky, pomluvy, manipulace apod.)

Dětský pokoj – pro podporu v růstu a prospívání dětí, zejména v předškolním věku.

Jihovýchod, oblast vstupních dveří, pokladna, pracovní stůl apod. – sem avanturín umísťujeme pro podporu hojnosti, prosperity a bohatství.

Jih - podpora životní síly a motivace; materializace záměrů; sebeprosazení a pevnost v rozhodnutích. 

Východ, ložnice – v této Feng Šuej oblasti avanturín podporuje oblast zdraví díky své síle křemene a zelenou (růstovou) barvou. Jeho schopnost energetické harmonizace a podpory v tělesné očistě (hlavně v detoxikaci a posílení jater) jsou vyhlášené. Do východního sektoru umísťujeme avanturín také při potížích uvedených níže).

Blahodárné účinky avanturínu v krystaloterapii a tradicích:

Uplatnění při potížích se štítnou žlázou a hormonálních poruchách, obezitou, srdcem a krevním tlakem. Využívá se též pro regulaci látkové výměny, prospívá při bolestech hlavy a migréně. Déle pak při alergiích, problémech s kůží. Vhodný také při zánětech dutin, rýmě, nachlazení, urogenitálních potížích aj.

Avanturín díky své nepřehlédnutelné barvě je pochopitelně i nádhernou dekorací v interiéru.

Původ: Brazílie

Hmotnost 1.1 kg
Rozměry: 15,5 x 10 x 6 cm
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.