Avanturín velký - "Kámen bohatství, hojnosti a prosperity" 1,1 kg ! Přírodní surový masívní. Brazílie. 15,5 x 10 x 6 cm

Kód: AVA13
888 Kč / ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Přírodní surový masívní avanturín (aventurín) z Brazílie.

Avanturín je "Kamenem hojnosti, prosperity a bohatství". Ve Feng Šuej se využívá právě jako krystal podporující materiální dostatek a také pro jeho harmonizační a zklidňující účinky. Vyhlášený je též pro blokování geopatogenních zón, odklon elektromagnetického záření (elektrosmogu) a pohlcování škodlivých látek z ovzduší. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Avanturín je harmonizačním a zklidňujícím kamenem, jedná se o druh křemene.

Spojuje rozumovou a intuitivní sféru našeho jednání. Pomáhá vidět a chápat okolní svět „jasně“ a srozumitelně.  

AVANTURÍN VE FENG ŠUEJ

Avanturín je vyhlášen svou schopností přitahovat a množit majetek a peníze. Avanturín je také silným čističem prostoru pro svou schopnost zbavovat okolí nečistot z ovzduší a pohlcovat elektromagnetický smog. Blokuje geopatogenní zóny. Avanturín perfektně vyrovnává mužskou a ženskou energii. V prostoru slaďuje jin a jang. Pomáhá v rychlém úsudku, správném rozhodování a potřebě rychlých a rázných rozhodnutí. Jeho schopnost podpory v krystaloterapii, ať ijž v tělesné či mentální úrovni,  je enormní. Je silným podpůrným kamenem při energetické očistě, detoxikaci organizmu a posílení jater. Uplatňuje se při závislostech na alkoholu, drogách, sladkostech a podobně. Blahodárně působí na potíže se štítnou žlázou a při hormonálních poruchách, při obezitě, potížích se srdcem a krevním tlakem. Využívá se též pro regulaci látkové výměny, při silných bolestech hlavy a migrénách, při alergiích a problémech s kůží., zánětech dutin, rýmě, nachlazení a urogenitálních potížích. Na mentální úrovni se stará o odklon negativních myšlenek, vlastních i cizích (vč, manipulace). 

Další avanturíny naleznete ZDE.

Ložnice či místo, kde se často vyskytujeme; nošení při sobě - odklon negativního vysílání z okolí na mentální úrovni (intriky, pomluvy, manipulace apod.)

Dětský pokoj – pro podporu v růstu a prospívání dětí, zejména v předškolním věku.

Jihovýchod, oblast vstupních dveří, pokladna, pracovní stůl apod. – sem avanturín umísťujeme pro podporu hojnosti, prosperity a bohatství.

Jih - podpora životní síly a motivace; materializace záměrů; sebeprosazení a pevnost v rozhodnutích. 

Východ, ložnice – v této Feng Šuej oblasti avanturín podporuje oblast zdraví díky své síle křemene a zelenou (růstovou) barvou. Jeho schopnost energetické harmonizace a podpory v tělesné očistě (hlavně v detoxikaci a posílení jater) jsou vyhlášené. Do východního sektoru umísťujeme avanturín také při potížích uvedených níže).

Blahodárné účinky avanturínu v krystaloterapii a tradicích:

Uplatnění při potížích se štítnou žlázou a hormonálních poruchách, obezitou, srdcem a krevním tlakem. Využívá se též pro regulaci látkové výměny, prospívá při bolestech hlavy a migréně. Déle pak při alergiích, problémech s kůží. Vhodný také při zánětech dutin, rýmě, nachlazení, urogenitálních potížích aj.

Avanturín je díky své nepřehlédnutelné barvě i nádhernou dekorací v interiéru.

Další avanturíny naleznete ZDE.

Původ: Brazílie

Doplňkové parametry

Kategorie: Avanturín (Aventurín)
Hmotnost: 1.1 kg
Rozměry:: 15,5 x 10 x 6 cm
Položka byla vyprodána…

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení