Avanturín náramek - průsvitné kvalitní kuličky 0,8 cm s vysokým leskem. "Kámen bohatství, hojnosti a prosperity" Pravý, přírodní, nebarvený. Více-vláknitá kvalitní gumička. Délka 19 cm

Kód: AVANAR1
360 Kč / ks
Skladem

Náramek z průsvitných kuliček pravého nebarveného přírodního avanturínu, více-vláknitá gumička (probarvená v odstínu kamene) s dlouhou životností. Avanturín je vyhlášeným krystalem proudící hojnosti a požehnání ve všech sférách. Podporuje trvalý dostatek v materiální oblasti, přitahuje životní pestrost a zároveň se stará o vnitřní soulad (rovnováha jing a jang) i smysluplnost našeho konání. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náramek z průsvitného přírodního avanturínu je vyroben z pravidelných kuliček ve šperkové kvalitě, s profesionálním výbrusem a vysokým leskem. Kuličky jsou navlečeny na elastické více-vláknité gumce o délce přibližně 19 cm. Náramek je pružný, sedí všem běžným velikostem zápěstí.

Avanturín je silným harmonizačním a zklidňujícím kamenem, jedná se o druh křemene. Odklání vše, co by mohlo narušit naši tělesnou a psychickou stabilitu. Avanturín spojuje rozumovou a intuitivní sféru našeho jednání. Pomáhá nám vidět a chápat okolní svět „jasně“ a srozumitelně, proto bychom ho měli mít nablízku při nutnosti učinit důležitá rozhodnutí (zprostředkuje nám jasný vhled a rychlý úsudek). Avanturín je díky jeho naladění na vše živé vhodným kamenem pro všechny, kterým není lhostejný stav naší planety, zejména zeleně, rostlin a stromů. Jeho schopnost podpory v krystaloterapii, ať ijž ve fyzické či mentální úrovnije enormní. Zvláště pak při energetické očistě, detoxikaci organizmu, posílení funkce jater a také zraku. Uplatňuje se při závislostech na alkoholu, drogách, sladkostech aj. Blahodárně působí na potíže se štítnou žlázou, při hormonálních poruchách, obezitě, potížích se srdcem a krevním tlakem. Využívá se též pro regulaci látkové výměny, při silných bolestech hlavy a migrénách, při alergiích a problémech s kůží. Také při zánětech dutin, rýmě, nachlazení a urogenitálních potížích. V mentální oblasti se stará o odklon negativních myšlenek, vlastních i cizích (vč, manipulace). 

 

Původ polodrahokamu: Brazílie

Doplňkové parametry

Kategorie: Avanturín (Aventurín)
Hmotnost: 0.019 kg
Délka náramku:: cca 19 cm

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení