Aragonit tyrkysový - 8,4 cm, unikátní sběratelský skvost ze Slovenska Slovensko (Dobšiná). 81 g

Kód: ARA1
580 Kč / ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Sběratelsky vzácný přírodní tyrkysový aragonit ze Slovenska vyzařující nevýslovnou jemnost, klid a pohodu, zejména díky své barvě připomínající pobřežní vody tropických ostrovů. Tyrkysový aragonit je kamenem posilujícím důvěru ve správnou cestu k uskutečnění našich snů, důvěru ve Zdroj, důvěru v sebe.    

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tyrkysová odrůda aragonitu je vzácná, na Slovensku se vyskytuje velmi zřídka. 

Ve Feng Šuej se aragonit uplatňuje jako všestranný a výkonný "čistič“ prostoru od nepříznivých energií. V blízkosti osob podporuje jejich aktivitu a vytrvalost. Také se využívá pro jeho silný kamenný zářič podporující růst, rozvoj, životní motivaci a stimulaci. A to ve všech životních oblastech - v osobnostním, tělesném, mentálním i spirituálním vývoji, v mezilidských vztazích, v profesní kariéře aj. Aragonit je minerálem působícím velmi konstantně a zejména rychle. Díky vysokému obsahu kalcia (vápníku), které aragonit obsahuje, je jeho tradiční využití hlavně v posilování kostí, kloubů, šlach, zubů, nehtů a vlasů. 

DALŠÍ ARAGONITY RŮZNÝCH BAREV A TVARŮ NALEZNETE ZDE

VYUŽITÍ ARAGONITU VE FENG ŠUEJ:

Pro odklon nežádoucích vlivů a harmonizaci prostoru lze tyrkysový aragonit uplatnit na jakýchkoliv místech, kde nesoulady vnímáme.

Posílení sebedůvěry a vnitřní vyrovnanosti - umístění v ložnici či na místech kde se nejčastěji nacházíme.     

Vchod, oblast vstupu (Ming Tang), předsíň - příliv pohody, klidu a jistoty, že "je o nás postaráno". | Ochrana domácnosti před negativními vlivy zvenčí, ať již na fyzické, energetické či mentální úrovni. 

Feng Šuej ložnice – na nočním stolku pro kvalitní, ničím nerušený spánek. | Pro podporu usazování vápníku v kostech a optimalizaci jeho hladiny v těle, ohebnost páteře a kloubů, růst a kvalitu vlasů aj. | V ložnici nebo v zóně vztahů (jihozápadní sektor) navíc také symbolicky "vyživuje a utužuje" mezilidské a partnerské vztahy, podporuje komunikaci, vzájemné naslouchání a porozumění. Napomáhá jejich ideálnímu rozvoji; chrání a posiluje jejich stabilitu.

Dětský pokoj –  odklání škodlivé vlivy; napomáhá zdravému růstu a vývoji dětí a dospívajících, příznivě působí na jejich imunitu.       

Jihovýchod - stejně jako ostatní tyrkysové kameny podporuje dostatek, hojnost a prosperitu ve všech životních oblastech.

Severovýchod, klidové a osobní zóny – podporuje relaxaci a meditaci, uvolňuje tělo i mysl. Tyrkysový aragonit usnadňuje lepší navnímání se na sebe samé, na hlas naší intuice, našeho srdce a samozřejmě i naladění se na vyšší úroveň vědomí.

Aragonit se hodí do kanceláře, do pracovny či na pracovní stůl, chceme-li napomoci v dosažení vytyčených cílů, růstu firmy a tmelení pracovních a obchodních vazeb.

Blahodárné účinky tyrkysového aragonitu v tradicích:

Podporuje výživu kostí, kloubů, šlach, zubů, nehtů a vlasů. Uplatňuje se při potížích s kůží (včetně bradavic a vředů), s imunitním systémem, v lepším hojení ran a jizev, k optimalizaci trávení a zažívání, pro očistu střev, harmonizaci funkce žlučníku i jako pomocník s překyseleným žaludkem. Uplatňuje se i při různých bolestech, urychlení hojení po úrazech a při přetížení či namožení svalů. Svou jemností příznivě ovlivňuje funkci urogenitálního systému.

Původ: Slovensko (Dobšiná)

Doplňkové parametry

Kategorie: Aragonit
Hmotnost: 0.081 kg
Rozměry:: 8,4 x 5 x 1 cm
Položka byla vyprodána…