Aragonit / Krápník z ČR 940 g 19 cm - broušený plát. "Kámen životního ukotvení a silný energetický čistič prostoru" Vitošov (Šumpersko). 19 x 13 x 3,9 cm

Kód: ARA18
1 300 Kč / ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Téměř "kilový" mozaikový aragonit / krápník z České Republiky s broušenou čelní stěnou pro zvýraznění jeho úchvatné kresby. Kámen životního ukotvení a silný energetický "čistič" prostoru od všeho nežádoucího. Díky vysokému obsahu vápníku je tradičně využíván pro podporu výživy kostí, zubů, vlasů aj.      

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mozaikový aragonit je vyhlášen svou schopností uzemňovat, ukotvit nás v momentech roztěkanosti, nestability, tápání na životních křižovatkách a správně nasměrovat do budoucna. Využívá se jako silný kamenný zářič podporující zacílení, růst, rozvoj, životní motivaci a stimulaci. A to ve všech životních oblastech - v osobnostním, tělesném, mentálním i spirituálním vývoji, v mezilidských vztazích, v profesní kariéře aj. Aragonit je minerálem působícím velmi konstantně a zejména rychle, čímž podporuje podporuje naši aktivitu a vytrvalost. Ve Feng Šuej se aragonit, krom jiného, uplatňuje jako všestranný a výkonný "čistič“ prostoru od nepříznivých energií. Díky vysokému obsahu kalcia (vápníku), které aragonit obsahuje, je jeho tradiční využití hlavně v posilování kostí, kloubů, šlach, zubů, nehtů a vlasů. 

DALŠÍ ARAGONITY RŮZNÝCH BAREV A TVARŮ NALEZNETE ZDE

VYUŽITÍ ARAGONITU VE FENG ŠUEJ:

Pro odklon nežádoucích vlivů a harmonizaci prostoru lze aragonit uplatnit na jakýchkoliv místech, kde nesoulady vnímáme.

Posílení sebedůvěry a vnitřní vyrovnanosti - umístění v ložnici či na místech kde se nejčastěji nacházíme.     

Vchod, oblast vstupu (Ming Tang), předsíň - příliv pohody, klidu a jistoty, že "je o nás postaráno". | Ochrana domácnosti před negativními vlivy zvenčí, ať již na fyzické, energetické či mentální úrovni. 

Feng Šuej ložnice – pro podporu usazování vápníku v kostech a optimalizaci jeho hladiny v těle, ohebnost páteře a kloubů, růst a kvalitu vlasů aj. | V ložnici nebo v zóně vztahů (jihozápadní sektor) navíc také symbolicky "vyživuje a utužuje" mezilidské a partnerské vztahy. Napomáhá jejich ideálnímu rozvoji; chrání a posiluje jejich stabilitu.

Dětský pokoj –  odklání škodlivé vlivy; napomáhá zdravému růstu a vývoji dětí a dospívajících, příznivě působí na jejich imunitu.       

Mozaikový aragonit se hodí do kanceláře, do pracovny či na pracovní stůl, chceme-li napomoci v dosažení vytyčených cílů, růstu firmy a tmelení pracovních a obchodních vazeb. | Pro pomoc v období životních změn, pro realizaci osobních cílů a rodinných plánů doporučuji Oblast vstupu nebo Západní sektor, zvláště pokud je aragonit ve tvaru koule

V naší blízkosti, či ještě lépe v dlaních, působí jako rychlý stabilizační kámen, který nás rychle vymaní ze záplavy myšlenek a nesoustředěnosti přivede "zpět na zem".

Blahodárné účinky mozaikového aragonitu v tradicích:

Podporuje výživu kostí, kloubů, šlach, zubů, nehtů a vlasů. Uplatňuje se při potížích s kůží (včetně bradavic a vředů), s imunitním systémem, se zády (zejména bederní oblastí), pro lepším hojení ran a jizev, k optimalizaci trávení a zažívání, pro očistu střev, harmonizaci funkce žlučníku i jako pomocník s překyseleným žaludkem. Uplatňuje se i při různých bolestech, urychlení hojení po úrazech a při přetížení či namožení svalů

Původ: Česká Republika, Šumpersko (Vitošov)

Doplňkové parametry

Kategorie: Aragonit
Hmotnost: 0.94 kg
Rozměry:: 19 x 13 x 3,9 cm
Položka byla vyprodána…