Zelený apofylit, bílý stilbit a mordenit 1,1 kg - top kvalitní indický posvátný zeolit "Vesmírné Mistrovské Krystaly se záznamy Akáši". Kvalitní výběrový dekorativní minerál. Indie. 15,7 x 13,2 x 5,9 cm

Kód: ZEO63
4 500 Kč / ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Výjimečný posvátný indický zeolit v top kvalitě (VIDEO ZDE) - krystaly nejcennějšího třpytivého zeleného apofylitu s až modrým nádechem jsou prorostlé s panenským stilbitem ("andělskými křídly") a doplněná "chlupatými kopulkami" mordenitu. Jde o vyhlášené posvátné vysokofrekvenční "Vesmírné/Mistrovské krystaly" otvírající, krom jiného, i brány do informačního pole "Kroniky lidstva - záznamů Akáši. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato úchvatná kombinace nejcennějšího zeleného apofylitu v podobě třpytivých krystalů, panenského (bělostného) stilbitu ve formě "voskových" vějířků a mašliček ("andělská křídla") a jemné drobné "chlupaté bouličky" mordenitu se řadí mezi "posvátné indické zeolity", tzv. Vesmírné/Kosmické mistrovské krystaly, nazývané i "Akášickými". Vyzařování těchto mimořádných krystalů je energeticky natolik silné, že je zachytitelné kýmkoli, kdo je k vysílání kamenů alespoň trošku vnímavý.

 

Osobně zeolity považuji za krystaly s velkým potenciálem a budoucností, zvláště v této, pro lidstvo i planetu, tak převratné době. Ohromný klid a čistotu, které kolem sebe zeolity šíří, nás bleskurychle odvádí od mentálního chaosu přímo do hluboké vnitřní pohody a harmonie. Zeolity jsou bezednou studnicí moudrosti i vědění, neboť jejich naladění na tzv. Záznamy Akáši ("Vesmírou knihovnu"), obdobně jako u himálajského křišťálu, jsou velmi zřetelné. Objasní nám souvislosti toho, co se nám v životě odehrává, nasměřují nás, pomohou v rozhodování ve všech oblastech a ukáží i ty nejskrytější pravdy o nás, o ostatních, o vztazích, o situacích, v kterých jsme uvízli. Zeolity jsou energeticky velmi stabilní a nevyžadují od nás žádné speciální dovednosti k tomu, abychom se na ně byli schopni naladit. Stačí se s nimi pouze zastavit a nechat se "hýčkat", zejména pokud jsme zrychlení, potřebujeme zklidnit, projasnit si myšlenky či zbavit se nánosů starostí. Díky "vysokým vibracím" a velmi rychlému energetickému přenosu jsou zeolity velice efektivními prostředníky při meditacích a dalších hlubinnějších praktikách. Jejich jemnost bych přirovnal k ametystu, jen uvedení do dalších úrovní vědomi mi přijde výrazně snazší a rychlejší. Z těchto důvodů mi zeolity přijdou ideální také pro "uběhané" a přepracované jedince. Extrémně dobře se mi též osvědčily při mentální očistě "naprogramované mysli" - zejména od opakujících se modelů chování (zacyklení), nefunkčních vztahových a partnerských vzorců, závislostí, přijatých "cizích pravd" za své aj. Zeolity jsou skvělými pomocníky i pro udržením si "zdravého selského rozumu" podpořeného silnou intuicí, čímž nám zároveň poskytují ochranu před manipulací a "vymýváním mozku/brainwashingem", zejména reklamním a mediálním světem.  Zeolity "prozáří" naše tělo, mysl i ducha, stejně tak prostor kolem sebe. Přináší čistotu, "požehnání", hojnost a dostatek na všech úrovních - ve spirituální, mentální i psychické. Stejně tak ve vztazích i v materiálních a finančních záležitostech. Zeolity nám vždy pomůžou se vhodně rozhodnout, vědět, jaká nadání nechat rozvinout, čemu se profesně věnovat, jaké vztahy nám prospívají a které nikoli, kdy je vhodná doba k uskutečnění našich záměrů. Informace, které skrze zeolit obdržíme jsou natolik čisté a srozumitelné, že vnitřně cítíme naprostou bezpochybnost. Zeolity tu jsou pro všechny "hledající", kteří se nespokojí s polovičatými či pochybnými odpověďmi. Pro každého, koho zajímá hloubka, souvislosti a "vesmírný přesah". Odpovědi ze všech úrovní vědomí lidstva přicházející skrze něj, jsou jasné a srozumitelné. 

Vlastnost, účinky a jeho využití ve Feng Šuej, lidových tradicích a krystaloterapii:

  • silný a extrémně čistý "posvátný mistrovský krystal" vhodný pro terapeuty, duchovní průvodce a Feng Šuej odborníky, ovšem díky snadnosti se na zeolity naladit, ho využijí i ti, kteří s krystaly teprve začínají 
  • harmonie, relaxace, meditace, rychlé uvedení do dalších úrovní vědomí
  • napojení na záznamy Kroniky lidstva - "vesmírné knihovny Akáši" 
  • odpovědi na životní otázky, pomoc při rozhodování, vhled do rodinných a partnerských vazeb
  • spokojenost, motivace a radost ze života
  • kompletní ochranný tělesný i mentální štít (odklon fyzických hrozeb i myšlenkového vysílání z okolí) 
  • posílení darů a talentů (vč. doposud skrytých)

 Feng Šuej:

  • očista, silná ochrana a harmonizace prostoru, odklon geopatogenních zón a elektromagnetického záření (elektrosmogu)
  • krystaly proudící hojnosti a "požehnání" na všech úrovních 

 Blahodárné účinky v tradicích:

  • kompletní detoxikace a pročištění, posílení imunity | Zrak, játra, krev, ledviny, močový měchýř, bolesti hlavy, uvolnění napětí, úleva od bolestí, pokožka, klouby, kosti aj. 

Původ: Indie (Puna)

DALŠÍ ZEOLITY NALEZNETE ZDE

Doplňkové parametry

Kategorie: Apofylit zelený "Vesmírné krystaly"
Hmotnost: 1.1 kg
Rozměry:15,7 x 13,2 x 5,9 cm:
Položka byla vyprodána…