Apofylit zelený 384 g "Kosmické informační krystaly" s mašličkami panenského stilbitu. Posvátný indický zeolit "Mistrovský akášický krystal". Indie. 12,3 x 9 x 6,3 cm

Kód: ZEO70
2 300 Kč / ks
Skladem

Posvátný indický zeolit - krystaly nejcennějšího třpytivého zeleného apofylitu s mašličkami stilbitu ("andělskými křídly") a doplněné "chlupatými chomáčky" mordenitu. Jde o vyhlášené vysokofrekvenční "Vesmírné/Mistrovské krystaly" otvírající, krom jiného, i brány do informačního pole "Kroniky lidstva - záznamů Akáši. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato úchvatná kombinace zeleného apofylitu (nejcennějšího posvátného indického zeolitu) v podobě třpytivých krystalů, panenského (bělostného) stilbitu ve formě "voskových" vějířků a mašliček ("andělská křídla") a jemné drobné "chlupaté bouličky" mordenitu se řadí mezi "posvátné indické zeolity", tzv. Vesmírné/Kosmické mistrovské krystaly, nazývané také "Akášickými". Vyzařování těchto mimořádných krystalů je energeticky natolik silné, že je zachytitelné kýmkoli, kdo je k vysílání kamenů alespoň trošku vnímavý. Osobně považuji indické zeolity za krystaly s ohromným potenciálem i budoucností, zvláště v této, pro lidstvo i planetu, tak převratné době. 

Ohromný klid a čistotu, které kolem sebe apofylit šíří, nás bleskurychle odvádí od mentálního chaosu přímo do hluboké vnitřní pohody a harmonie. Apofylit je bezednou studnicí moudrosti i vědění, neboť jeho naladění na tzv. Záznamy Akáši ("vesmírou knihovnu"), je velmi zřetelné. Apofylit nám objasní souvislosti toho, co se nám v životě odehrává, nasměřuje nás, pomůže v rozhodování ve všech oblastech a ukáže i ty nejskrytější pravdy o nás, o ostatních, o vztazích, o situacích, v kterých jsme uvízli. Jde o energeticky velmi stabilní kámen a nevyžaduje od nás žádné speciální dovednosti k tomu, abychom se na něj byli schopni naladit. Stačí se s ním pouze zastavit a nechat se "hýčkat", zejména pokud jsme zrychlení, potřebujeme se zklidnit, projasnit si mysl či zbavit se nánosů starostí.

Je velmi prozíravé mít apofylit nablízku i v momentech důležitých rozhodnutí. Informace, které skrze něj obdržíme jsou velmi srozumitelné a nenechají nás na pochybách. Apofylit je tu pro všechny "hledající", kteří se nespokojí s polovičatými či pochybnými odpověďmi. Pro každého, koho zajímá hloubka, souvislosti a "vesmírný přesah". Odpovědi ze všech úrovní vědomí přicházející skrze něj, jsou jasné a srozumitelné. 

Extrémně dobře se mi osvědčil také při mentální očistě "naprogramované mysli" - zejména od opakujících se modelů chování (zacyklení), nefunkčních rodinných, vztahových a partnerských vzorců, závislostí, přijatých "cizích pravd" za své aj. Je skvělým pomocníkem i pro udržením si "zdravého selského rozumu" podpořeného silnou intuicí, čímž nám zároveň poskytuje ochranu před manipulací a "vymýváním mozku/brainwashingem", zejména reklamním a mediálním světem.

Díky "vysokým vibracím" a velmi rychlému energetickému přenosu je apofylit velice efektivním prostředníkem také při meditacích a dalších hlubinnějších praktikách. Jeho jemnost bych přirovnal k ametystu, jen uvedení do dalších úrovní vědomi mi přijde výrazně snazší a rychlejší. Z těchto důvodů mi apofylit přijde ideální také i pro "uběhané" a přepracované jedince.  

Apofylit "prozáří" naše tělo, mysl i ducha, stejně tak prostor kolem sebe. Přináší čistotu, "požehnání", hojnost a dostatek na všech úrovních - ve spirituální, mentální i psychické. Stejně tak ve vztazích i v materiálních a finančních záležitostech.  

DALŠÍ ZELENÉ APOFYLITY NALEZNETE ZDE

Vlastnosti:

 • silný a extrémně čistý "posvátný mistrovský krystal" vhodný pro terapeuty, duchovní průvodce a Feng Šuej odborníky, ovšem díky snadnosti se na apofylit naladit, ho využijí i ti, kteří s krystaly teprve začínají 
 • harmonie, relaxace, meditace, rychlé uvedení do dalších úrovní vědomí
 • napojení na záznamy Kroniky lidstva - "vesmírné knihovny Akáši" 
 • odpovědi na životní otázky, pomoc při rozhodování, vhled do rodinných a partnerských vazeb
 • spokojenost, motivace a radost ze života
 • kompletní ochranný tělesný i mentální štít (odklon fyzických hrozeb i myšlenkového vysílání z okolí) 
 • posílení darů a talentů (vč. doposud skrytých)

 Feng Šuej:

 • očista, silná ochrana a harmonizace prostoru, odklon geopatogenních zón a elektromagnetického záření (elektrosmogu)
 • krystal proudící hojnosti a "požehnání"  
 • energetické prozáření 

Tělesná podpora:

 • rychlé uvedení do stavu "čisté mysli"
 • v kompletní detoxikaci, pročištění a zbavení toxinů, posílení imunity
 • blahodárný vliv zejména na zrak, játra, krev, ledviny, močový měchýř, pokožku, klouby
 • při potřebě uvolnění napětí, úlevě od bolestí (zejména pak při migrénách, akutních bolestech hlavy aj. 

Původ: Indie (Poone)

Doplňkové parametry

Kategorie: Apofylit zelený "Vesmírné krystaly"
Hmotnost: 0.384 kg
Rozměry:: 12,3 x 9 x 6,3 cm