Apofylit zelený (vzácný zeolit) - velké "Vesmírné krystaly" s čistým třpytem a "strážci záznamů" , 1,23 kg ! kvalitní přírodní krystalický zelený apofylit. 17 x 11,5 x 7 cm

Kód: ZEO6
6 800 Kč / ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Páskovaně a v zelenkavých odstínech skládané velké krystaly nejcennějšího zeleného apofylitu. Velmi estetické, nahusto narostlé, čistě třpytivé s hlavním krystalem a množstvím tzv. "strážců záznamů"

Zelený apofylit je jedním z nejcennějších zeolitů, jejichž vyzařování je energeticky natolik silné, že je zachytitelné kýmkoli, kdo je k vysílání kamenů alespoň trošku vnímavý. Osobně je považuji za krystaly s velkým potenciálem a budoucností, zvláště v této, pro lidstvo i planetu, převratné době. Ohromný klid a čistotu, které kolem sebe apofylit šíří, nás bleskurychle odvádí od mentálního chaosu přímo do hluboké vnitřní pohody a harmonie. Apofylit je bezednou studnicí moudrosti i vědění, neboť jeho naladění na tzv. Záznamy Akáši ("vesmírou knihovnu"), obdobně jako u himálajského křišťálu, je velmi zřetelné. Apofylit nám objasní souvislosti toho, co se nám v životě odehrává, nasměřuje nás, pomůže v rozhodování ve všech oblastech a ukáže i ty nejskrytější pravdy o nás, o ostatních, o vztazích, o situacích, v kterých jsme uvízli. Apofylit je energeticky velmi stabilní a nevyžaduje od nás žádné speciální dovednosti k tomu, abychom se na něj byli schopni naladit. Stačí se s ním pouze zastavit a nechat se "hýčkat", zejména pokud jsme zrychlení, potřebujeme zklidnit, projasnit si myšlenky či zbavit se nánosů starostí. Extrémně dobře se mi osvědčil také při mentální očistě "naprogramované mysli" - zejména od opakujících se modelů chování (zacyklení), nefunkčních vztahových a partnerských vzorců, závislostí, přijatých "cizích pravd" za své aj. Apofylit je skvělým pomocníkem i pro udržením si "zdravého selského rozumu" podpořeného silnou intuicí, čímž nám zároveň poskytuje ochranu před manipulací a "vymýváním mozku/brainwashingem", zejména reklamním a mediálním světem.  Apofylit "prozáří" naše tělo, mysl i ducha, stejně tak prostor kolem sebe. Přináší čistotu, "požehnání", hojnost a dostatek na všech úrovních - ve spirituální, mentální i psychické. Stejně tak ve vztazích i v materiálních a finančních záležitostech. DALŠÍ ZELENÉ APOFYLITY ZDE

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento zelený apofylit lze umístit naležato nebo nastojato - kdy v rámci bezpečnosti doporučuji spíše do stojánku. 

Přírodní zelený apofylit se řadí mezi "posvátné zeolity" | Vesmírné / Kosmické krystaly

Apyfylit je ideálním krystalem vhodným nejen pro terapeuty, duchovní průvodce a Feng Šuej odborníky, ale i pro ty, kteří potřebují energeticky vyladit, očistit či ochránit prostor i sebe sama.

Krystaly tohoto apofylitu obsahují také tzv. "strážce záznamů Vesmírné knihovny/Kosmického vědění" - trojúhelníčky vyskytující se jakoby vryté do jednotlivých krystalů.        

Vlastnosti:

  • silný a extrémně čistý "posvátný mistrovský krystal" vhodný pro terapeuty, duchovní průvodce a Feng Šuej odborníky, ovšem díky snadnosti se na apofylit naladit, ho využijí i ti, kteří s krystaly teprve začínají 
  • harmonie, relaxace, meditace, rychlé uvedení do dalších úrovní vědomí
  • napojení na záznamy Kroniky lidstva - "vesmírné knihovny Akáši" 
  • odpovědi na životní otázky, pomoc při rozhodování, vhled do rodinných a partnerských vazeb
  • spokojenost, motivace a radost ze života
  • kompletní ochranný tělesný i mentální štít (odklon fyzických hrozeb i myšlenkového vysílání z okolí) 
  • posílení darů a talentů (vč. doposud skrytých)

 

Feng Šuej:

  • očista, silná ochrana a harmonizace prostoru, odklon geopatogenních zón a elektromagnetického záření (elektrosmogu)
  • krystal proudící hojnosti a "požehnání"  

  

Energetická podpora zdraví v krystaloterapii:

  • kompletní detoxikace, pročištění a zbavení toxinů, posílení imunity | Zrak, játra, krev, ledviny, močový měchýř, bolesti hlavy, uvolnění napětí, úleva od bolestí, pokožka, klouby, kosti aj. 

 

Apofylit nám vždy pomůže se vhodně rozhodnout, vědět, jaká nadání nechat rozvinout, čemu se profesně věnovat, jaké vztahy nám prospívají a které nikoli, kdy je vhodná doba k uskutečnění našich záměrů. Informace, které skrze apofylit obdržíme jsou natolik čisté a srozumitelné, že vnitřně cítíme naprostou bezpochybnost. Apofylit je tu pro všechny "hledající", kteří se nespokojí s polovičatými či pochybnými odpověďmi. Pro každého, koho zajímá hloubka, souvislosti a "vesmírný přesah". Odpovědi ze všech úrovní vědomí lidstva přicházející skrze něj, jsou jasné a srozumitelné. 

Díky "vysokým vibracím" a velmi rychlému energetickému přenosu je apofylit velice efektivním prostředníkem při meditacích a dalších hlubinnějších praktikách. Jeho jemnost bych přirovnal k ametystu, jen uvedení do dalších úrovní vědomi mi přijde výrazně snazší a rychlejší. Z těchto důvodů mi apofylit přijde ideální také i pro "uběhané" a přepracované jedince.    

Apyfylit je ideálním krystalem vhodným nejen pro terapeuty, duchovní průvodce a Feng Šuej odborníky, ale i pro ty, kteří potřebují energeticky vyladit, očistit či ochránit prostor i sebe sama.      

Apofylit "prozáří" naše tělo, mysl i ducha, stejně tak prostor kolem sebe

Pozn.: Tento apofylit je velmi estetický (se stupňovitou strukturou), v poloze naležato. Pokud byste ho chtěli umístit jako výstavní kousek/nastojato, doporučil bych stojánek kvůli stabilitě a bezpečnosti minerálu.

Původ: Indie (Nasik)

Doplňkové parametry

Kategorie: Apofylit zelený "Vesmírné krystaly"
Hmotnost: 1.23 kg
Rozměry:: 17 x 11,5 x 7 cm
Položka byla vyprodána…