Modrý chalcedon s apofylity a stilbity - velký unikátní dekorativní zeolit z Indie 5,24 kg! Kombinovaný kvalitní "posvátný Mistrovský krystal". 33 x 21 x 8 cm! Dodáváno se stojánkem

Kód: ZEO26
16 000 Kč / ks
Skladem

Naprosto dechberoucí velký dekorativní indický zeolit v podobě nespočetného množství třpytivých krystalků vzácného modrého chalcedonu vytvářejících kopule, do nichž jsou jsou zarostlé průsvitné krystaly různě velkých apofylitů (od drobných "kostiček po velké páskované "soudky") a množstvím tmavě oranžových zářících "mašliček" oranžového stilbitu se stříbřitým třpytem. Jde o mimořádně estetickou kombinaci nejen vyhlášených vysokofrekvenční "Mistrovských krystalů", ale i o nádherný a v této velikosti výjimečný dekorativní skvost. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chalcedon, apofylit, stilbit - Přírodní indické zeolity | Vesmírné / Kosmické mistrovské krystaly

Jak již i jeho "nebesky modrá" barva napovídá, chalcedon dodává vnitřní klid, harmonii a povznáší nás nad každodenními starostmi. Modrý chalcedon již i při pouhém pohledu na něj dokáže rychle zklidnit rozbouřené emoce, zbavit nás stresu a zlepšit náladu. Také nás skvěle povzbudí, zejména v okamžicích, kdy si nevěříme,  obáváme se neznámého nebo se nám těžko vyjadřují naše myšlenky, pocity a přání, zejména těm, na kterých nás záleží. Modrý chalcedon nás veškerých pochybností o nás samých zbaví a vybídne nás k upřímnosti, pravdomluvnosti a srozumitelnosti všeho, co neseme na srdci a co chceme vyjádřit. Zajistí nám k tomu "nebeské požehnání". Chalcedon také otvírá brány tvořivosti a přináší nové podněty a nápady. Ve Feng Šuej se nejvíce osvědčuje jako krystal, který neutralizuje vše škodlivé v okolí. Vyhlášeným je pochopitelně v oblasti mezilidských vztahů (partnerských, rodinných, pracovních), kde dbá o jejich "božskou čistotu" na všech úrovních. Ve vzájemnosti, otevřenosti, upřímnosti. 

Vyzařování indických zeolitů je energeticky natolik silné, že je zachytitelné kýmkoli, kdo je k vysílání kamenů alespoň trošku vnímavý. Osobně zeolity považuji za krystaly s velkým potenciálem a budoucností, zvláště v této, pro lidstvo i planetu převratné době. Ohromný klid a čistotu, které kolem sebe zeolity šíří, nás bleskurychle odvádí od mentálního chaosu přímo do hluboké vnitřní pohody a harmonie. Zeolity jsou bezednou studnicí moudrosti i vědění, neboť jejich naladění na tzv. Záznamy Akáši ("vesmírou knihovnu"), obdobně jako u himálajského křišťálu, jsou velmi zřetelné. Objasní nám souvislosti toho, co se nám v životě odehrává, nasměřují nás, pomohou v rozhodování ve všech oblastech a ukáží i ty nejskrytější pravdy o nás, o ostatních, o vztazích, o situacích, v kterých jsme uvízli. Zeolity jsou energeticky velmi stabilní a nevyžadují od nás žádné speciální dovednosti k tomu, abychom se na ně byli schopni naladit. Stačí se s nimi pouze zastavit a nechat se "hýčkat", zejména pokud jsme zrychlení, potřebujeme zklidnit, projasnit si myšlenky či zbavit se nánosů starostí. Zeolity "prozáří" naše tělo, mysl i ducha, stejně tak prostor kolem sebe. Přináší čistotu, "požehnání", hojnost a dostatek na všech úrovních - ve spirituální, mentální i psychické. Stejně tak ve vztazích i v materiálních a finančních záležitostech. Zeolity jsou skvělými pomocníky i pro udržením si "zdravého selského rozumu" podpořeného silnou intuicí, čímž nám zároveň poskytují ochranu před manipulací a "vymýváním mozku/brainwashingem", zejména reklamním a mediálním světem. 

Vlastnost, účinky a jeho využití ve Feng Šuej a v lidových tradicích:

  • silný a extrémně čistý "posvátný mistrovský krystal" vhodný pro terapeuty, duchovní průvodce a Feng Šuej odborníky, ovšem díky snadnosti se na zeolity naladit, ho využijí i ti, kteří s krystaly teprve začínají 
  • harmonie, relaxace, meditace, rychlé uvedení do dalších úrovní vědomí
  • napojení na záznamy Kroniky lidstva - "vesmírné knihovny Akáši" 
  • odpovědi na životní otázky, pomoc při rozhodování, vhled do rodinných a partnerských vazeb
  • spokojenost, motivace a radost ze života
  • kompletní ochranný tělesný i mentální štít (odklon fyzických hrozeb i myšlenkového vysílání z okolí) 
  • posílení darů a talentů (vč. doposud skrytých)

Feng Šuej:

Očista, silná ochrana a harmonizace prostoru, odklon geopatogenních zón a elektromagnetického záření (elektrosmogu)

Chalcedon s apyfylitem se ve Feng Šuej uplatňuje jako kámen očisty a harmonizace prostoru. V africkém šamanizmu se chalcedon využívá při rituálech zaměřených na ovlivňování počasí.

Pro zklidnění a odpočinek umísťujeme tento minerál do ložnice nebo do severovýchodního sektoru Feng Šuej (Pa Kua zóna odpočinku, meditace, relaxace a moudrosti).

Tento kámen umístěný v severním sektoru podporuje náš osobní růst. Zde nám přináší také radost a optimizmus do života. Sem ho pokládáme i při emočním a citovém vypětí, při problémech s ledvinami, močovým měchýřem či při ženských potížích.

Chalcedon posílený apofylitem podporuje tvůrčí schopnosti a za tímto účelem je pro něj nejvhodnější západní Feng Šuej zóna, pracovna nebo psací stůl.

Chalcedon ve východním nebo severovýchodním Feng Šuej sektoru zlepšuje schopnost soustředění, učení a osvěžuje paměť.

Pro zlepšení mezilidské komunikace nám krystal nejlépe poslouží v jihozápadním Feng Šuej sektoru nebo na místech setkávání s ostatními, v partnerské komunikaci pak v ložnici (podporuje naslouchání a vzájemné porozumění).  

Jihovýchodní sektor - nebesky modré vlnky chalcedonu nám přináší stálý dostatek všeho, co v životě potřebujeme a materializuje naše nejhlubší sny a touhy. Umí nám k tomu dodat i optimizmus a radost na této cestě. Jde také o krystal proudící hojnosti a "požehnání" i na materiální úrovni. 

 Další blahodárné účinky v tradicích:

  • kompletní detoxikace, pročištění a zbavení toxinů, posílení imunity | Zrak, játra, krev, ledviny, močový měchýř, bolesti hlavy, uvolnění napětí, úleva od bolestí, pokožka, klouby, kosti aj. 

Takto kombinované a velké minerály jsou samozřejmě i krásnou a nepřehlédnutelnou dekorací v interiéru.

Původ: Indie (Nasik) 

Tento unikátní minerál nezasílám na dobírku, možná je pouze platba předem nebo jeho osobní vyzvednutí.

DALŠÍ ZEOLITY NALEZNETE ZDE

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Apofylit čirý "Vesmírné krystaly"
Hmotnost: 5.24 kg
Rozměry:: 33 x 21 x 8 cm