Apofylit a stilbit 2,6 kg "Kosmické krystaly" - posvátný kámen z Indie Top kvalitní zeolit. Velký dekorativní a Feng Šuej kámen. 21 x 16,8 x 8 cm

Kód: ZEO87
4 800 Kč / ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Kvalitní posvátný indický zeolit třpytivé krystaly panenského apofylitu v "nadpozemských" tvarech (komplet se "záznamy", channeling, Isis, window, některé i s duhou) a s vrostlými vějířkovitými kopulemi oranžového stilbitu. Apofylit se stilbitem nás svým energetickým klidem a čistotou bleskurychle odvádí od mentálního chaosu přímo do hluboké vnitřní pohody a harmonie, navíc jsou bezednou studnicí moudrosti i vědění, neboť jejich naladění na tzv. Záznamy Akáši ("Vesmírnou knihovnu") je velmi zřetelné. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krystaly apofylitu se stilbitem se řadí mezi "posvátné zeolity" (Vesmírné/Kosmické/Mistrovské krystaly), které osobně považuji za krystaly s ohromným potenciálem a budoucností, zvláště v této, pro lidstvo i planetu, tak převratné době. Jsou ideálními krystaly vhodnými nejen pro terapeuty, duchovní průvodce a Feng Šuej odborníky, ale i pro ty, kteří potřebují energeticky vyladit, očistit či ochránit prostor i sebe sama. Apofylit i stilbit jsou velmi stabilní ve vyzařování a nevyžadují žádné speciální dovednosti k tomu, abychom se na ně naladili, stačí se s nimi pouze zastavit a nechat se "hýčkat".

Vlastnosti:

  • silný a extrémně čistý "posvátný mistrovský krystal" vhodný pro terapeuty, duchovní průvodce a Feng Šuej odborníky, ovšem díky snadnosti se na apofylit se stilbitem naladit, ho využijí i ti, kteří s krystaly teprve začínají 
  • harmonie, relaxace, meditace, rychlé uvedení do dalších úrovní vědomí
  • napojení na záznamy Kroniky lidstva - "vesmírné knihovny Akáši" 
  • odpovědi na životní otázky, pomoc při rozhodování, vhled do rodinných a partnerských vazeb
  • spokojenost, motivace a radost ze života
  • kompletní ochranný tělesný i mentální štít (odklon fyzických hrozeb i myšlenkového vysílání z okolí) 
  • posílení darů a talentů (vč. doposud skrytých)

Apofylit se stilbitem nám objasní souvislosti toho, co se nám v životě odehrává, nasměřuje nás, pomůže v rozhodování ve všech oblastech a ukáže i ty nejskrytější pravdy o nás, o ostatních, o vztazích, o situacích, v kterých jsme uvízli. Je energeticky velmi stabilní a nevyžaduje od nás žádné speciální dovednosti k tomu, abychom se na něj byli schopni naladit. Stačí se s ním pouze zastavit a nechat se "hýčkat", zejména pokud jsme zrychlení, potřebujeme zklidnit, projasnit si myšlenky či zbavit se nánosů starostí. Extrémně dobře se mi osvědčil také při mentální očistě "naprogramované mysli" - zejména od opakujících se modelů chování (zacyklení), nefunkčních vztahových a partnerských vzorců, závislostí, přijatých "cizích pravd" za své aj. Apofylit se stilbitem jsou skvělými pomocníky i pro udržením si "zdravého selského rozumu" podpořeného silnou intuicí, čímž nám zároveň poskytuje ochranu před manipulací a "vymýváním mozku/brainwashingem", zejména reklamním a mediálním světem.

Apofylit se stilbitem nám vždy pomůže se vhodně rozhodnout, vědět, jaká nadání nechat rozvinout, čemu se profesně věnovat, jaké vztahy nám prospívají a které nikoli, kdy je vhodná doba k uskutečnění našich záměrů. Informace, které skrze apofylit a stilbit obdržíme jsou natolik čisté a srozumitelné, že vnitřně cítíme naprostou bezpochybnost. Apofylit a stilbit jsou tu pro všechny "hledající", kteří se nespokojí s polovičatými či pochybnými odpověďmi. Pro každého, koho zajímá hloubka, souvislosti a "vesmírný přesah". Odpovědi ze všech úrovní vědomí lidstva přicházející skrze ně, jsou jasné a srozumitelné. 

Díky "vysokým vibracím" a velmi rychlému energetickému přenosu je apofylit se stilbitem velice efektivním prostředníkem při meditacích a dalších hlubinnějších praktikách. Jeho jemnost bych přirovnal k ametystu, jen uvedení do dalších úrovní vědomi mi přijde výrazně snazší a rychlejší. Z těchto důvodů mi apofylit se stilbitem přijdou ideální také i pro "uběhané" a přepracované jedince.  

Dokáží "prozářit" naše tělo, mysl i ducha, stejně tak prostor kolem sebe. Přináší čistotu, "požehnání", hojnost a dostatek na všech úrovních - ve spirituální, mentální i psychické. Stejně tak ve vztazích i v materiálních a finančních záležitostech.

DALŠÍ POSVÁTNÉ ZEOLITY NALEZNETE ZDE

DALŠÍ SVĚTLÉ APOFYLITY JSOU ZDE

Feng Šuej:

  • očista, silná ochrana a harmonizace prostoru, odklon geopatogenních zón a elektromagnetického záření (elektrosmogu)
  • krystal proudící hojnosti a "požehnání"  

 Energetická podpora zdraví v krystaloterapii:

  • kompletní detoxikace, pročištění a zbavení toxinů, posílení imunity | Zrak, játra, krev, ledviny, močový měchýř, bolesti hlavy, uvolnění napětí, úleva od bolestí, pokožka, klouby, kosti aj. 

Posvátné indické zeolity "prozáří" naše tělo, mysl i ducha, stejně tak prostor kolem sebe

Původ: Indie (Nasik)

Doplňkové parametry

Kategorie: Apofylit čirý "Vesmírné krystaly"
Hmotnost: 2.6 kg
Rozměry:: 21 x 16,8 x 8 cm
Položka byla vyprodána…