Apatit z Madagaskaru v oceánské modři s nádhernou kresbou, 8,3 cm ! jemně leštěný přírodní apatit s rovnou spodní stěnou pro stabilitu na ploše. 405 g !

 

Apatit navozuje rychlé zklidnění a ochranu před vlivem ostatních, zejména manipulací. Hojí rány po traumatech, citových poraněních, zneužívání aj. Podporuje sebevyjadřování a sebeprosazení. Navozuje hluboký spánek a odpočinek, je-li umístěn pod polštářem či na nočním stolku. Hodí se skvěle také na pracovní stůl pro podporu soustředění a správné zacílení. Apatit podporuje kreativitu a pomáhá se zacílením, vytrvalostí a dokončení předsevzetí. Apatit zlepšuje komunikaci v mezilidských vztazích.

Dostupnost Vyprodáno
1 600 Kč / ks
Kód produktu APA8
Kategorie Apatit přírodní kámen
Položka byla vyprodána...
 

Nádherně zabarvený apatit v oceánské modré barvě. 

Apatit navozuje rychlé zklidnění a ochranu před vlivem ostatních, zejména manipulací. Hojí rány po traumatech, citových poranění, zneužívání aj. Podporuje sebevyjadřování a sebeprosazení. Navozuje hluboký spánek, odpočinek a meditaci. Tlumí hyperaktivitu, roztěkanost a neschopnost se soustředit, proto se skvěle hodí do dětských pokojů, kanceláří či na psací stůl. Apatit podporuje kreativitu a pomáhá se zacílením, vytrvalostí a dokončení předsevzetí. 

Zbavuje pocitů viny.

VYUŽITÍ APATITU VE FENG ŠUEJ

Apatit je ve Feng Šuej oblíben pro své schopnosti odklánět negativní energie všeho druhu. Z těchto důvodů je jeho využití v prostoru velmi univerzální.

Apatit v severní Feng Šuej sektoru nás rozvíjí po stránce duševním a duchovní.  Apatit naučí nás naučí klidu a vyrovnanosti. Apatit nám zároveň podpoří  naši sebedůvěru, schopnost se vyjadřovat a prosadit, nenechat se vtáhnout do manipulativních her a intrik ostatních..

Apatit zlepšuje komunikaci v mezilidských vztazích. Vhodný je proto do každé manažerské kanceláře, na pracovní stůl nebo do zasedací místnosti. 

V podobě koule se apatit hodí do západního Feng Šuej sektoru domácnosti, ateliéru, dílny, kanceláře, či přímo na psací stůl. Na těchto místech přeje kreativitě a inovativnímu myšlení. Uplatní se zde při plánování, vizualizaci, startování nových projektů apod. 

Obav a strachů se nejlépe zbavíme nošením apatitu u sebe nebo jeho umístěním na místo, kde se často nacházíme a vidíme zde na něj.

Pro kvalitní spánek a hluboký spánek umísťujeme apatit do ložnice, kde zároveň prohlubuje partnerskou důvěru, naslouchání jeden druhému a vzájemné hlubší porozumění. Pokud dáme apatit na noční stolek, pod postel nebo ideálně, pokud to podmínky dovolují, pod polštář, pomůže nám se zahojením starých šrámů a citových ran.

Apatit se skvěle uplatní v prostorách, kde praktikujeme duchovně-tělesná cvičení (jógu, tai-čchi), meditujeme, či pracujeme s lidmi (psychologové, manažeři, personalisté).

Léčivé účinky apatitu:

Apatit léčí a vyživuje klouby, kosti a zuby, podporuje trávení a optimalizuje vstřebávání látek. Příznivě působí na oči. Vhodný při migrénách a bolestech hlavy. Užitečný po mejdanech ;-)

Původ: Madagaskar

Hmotnost 0.405 kg
Rozměry: 8,3 x 6,7 x 4 cm
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.