Apatit - v top kvalitě úchvatné oceánské modři; ideální tvar do dlaně. 157 g "Kámen bezpečí, ochrany a důvěry". Madagaskar. 5,2 x 5,1 x 3,7 cm

 

Nádherně zabarvený apatit v barvě oceánské modři a top kvalitě hlubokého probarvení s třpytivými odlesky. Vhodný nejen pro účely Feng Šuej, ale svým tvarem a vyzařováním přímo vybízí k jeho svírání v dlani, k masážím či jeho umístěním pod polštář pro kvalitní spánek.   

Apatit navozuje rychlé zklidnění, spojení sama se sebou a naladění se na to nejdůležitější v daný okamžik. Apatit zároveň poskytuje ochranu před nezdravým vlivem ostatních, zejména před manipulací a brainwashingem ("vymýváním mozku"). Svým vyzařováním jemně zaceluje pozůstatky psychických šrámů, traumat, citových poraněních z dětství, rodinných a partnerských vztahů či dokonce zneužívání aj. Podporuje sebedůvěru, sebevyjadřování a sebeprosazení. Napomáhá soustředění, správnému zacílení a zhmotnění našich snů a přání (jedná se o krystal trvalého dostatku, hojnosti a materiální prosperity). Povzbuzuje k vytrvalostí a dosahování předsevzetí. Apatit prohlubuje partnerskou důvěru, naslouchání jeden druhému a vzájemné hlubší porozumění. Jeho unikátní zabarvení ho předurčuje k naladění na vesmírné i oceánské nekonečno s neomezenými možnostmi. Apatit přeje kreativitě a inovativnímu myšlení. Uplatní se při plánování, vizualizaci, startování nových projektů apod. 

Dostupnost Vyprodáno
580 Kč / ks
Kód produktu APA11
Značka Feng Šuej Kameny
Kategorie Apatit
Položka byla vyprodána...
 

VYUŽITÍ APATITU VE FENG ŠUEJ

Apatit je ve Feng Šuej oblíben pro své schopnosti odklánět negativní energie všeho druhu. Z těchto důvodů je jeho využití v prostoru velmi univerzální.  Apatit nás naučí klidu a vyrovnanosti. Zároveň podpoří naši sebedůvěru, schopnost se vyjadřovat a prosadit, nenechat se vtáhnout do manipulativních her a intrik ostatních.

Apatit zlepšuje komunikaci v mezilidských vztazích. Proto je vhodné ho mít vždy blízko sebe. Ve Feng Šuej ho umísťujeme do ložnice (příp. do jihozápadního sektoru), na místa setkávání s ostatními, do manažerské kanceláře, na pracovní stůl, zasedací či prezentační místnosti aj.

Nervozity, neklidu, obav či dokonce strachu se nejlépe zbavíme nošením apatitu u sebe, jeho držením v rukách nebo jeho umístění tam, kde se často nacházíme a vidíme zde na něj. 

Pro kvalitní a hluboký spánek se ideálně uplatní v do ložnice, kde zároveň prohlubuje partnerskou důvěru, naslouchání jeden druhému a vzájemné hlubší porozumění. Pokud dáme apatit na noční stolek, pod postel nebo ideálně, pokud to podmínky dovolují, pod polštář, pomůže nám se zahojením starých šrámů a citových ran.

Pro spirituální naladění a náš vývoj v souladu s Vesmírným Řádem je jeho pozice nejvhodnější v severním sektoru. Pro přivábení hojnosti a prosperity pak na jihovýchodě.

Apatit se skvěle uplatní v prostorách, kde praktikujeme duchovně-tělesná cvičení (jógu, tai-čchi), meditujeme, či pracujeme s lidmi (psychologové, manažeři, personalisté).

Další blahodárné účinky apatitu v tradicích a krystaloterapii:

Apatit podporuje výživu kloubů, kosti a zubů. Také trávení a optimalizaci vstřebávání látek. Příznivě působí na funkce jater, ledvin, močového měchýře a zraku. Vhodný při migrénách a bolestech hlavy. Užitečný po mejdanech ;-)

Původ: Madagaskar

Hmotnost 0.157 kg
Rozměry: 5,2 x 5,1 x 3,7 cm
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.