Apatit 144 g - "Kámen bezpečí, ochrany a důvěry", přírodní Kvalitní surový dekorativní kámen. 6 x 5,3 x 3,8 cm. Zambie

Kód: APA32
450 Kč / ks
Skladem

Kvalitní přírodní apatit, neupravený. Apatit navozuje rychlé zklidnění, spojení sama se sebou, naladění se na to nejdůležitější v daný okamžik. Zároveň poskytuje ochranu před nezdravým vlivem ostatních, zejména před manipulací a brainwashingem ("vymýváním mozku"), svým vyzařováním jemně zaceluje pozůstatky psychických šrámů, traumat, citových poraněních z dětství, rodinných a partnerských vztahů či dokonce zneužívání aj. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

VYUŽITÍ APATITU VE FENG ŠUEJ

Apatit je ve Feng Šuej oblíben pro své schopnosti odklánět negativní energie všeho druhu. Z těchto důvodů je jeho využití v prostoru velmi univerzální.  Apatit nás naučí klidu a vyrovnanosti. Zároveň podpoří naši sebedůvěru, schopnost se vyjadřovat a prosadit, nenechat se vtáhnout do manipulativních her a intrik ostatních. Napomáhá soustředění, správnému zacílení a zhmotnění našich snů a přání (jedná se o krystal trvalého dostatku, hojnosti a materiální prosperity). Povzbuzuje k vytrvalostí a dosahování předsevzetí. Apatit prohlubuje partnerskou důvěru, naslouchání jeden druhému a vzájemné hlubší porozumění. Jeho unikátní zabarvení ho předurčuje k naladění na vesmírné i oceánské nekonečno s neomezenými možnostmi. Apatit přeje kreativitě a inovativnímu myšlení. Uplatní se při plánování, vizualizaci, startování nových projektů apod. 

Apatit zlepšuje komunikaci v mezilidských vztazích. Proto je vhodné ho mít vždy blízko sebe. Ve Feng Šuej ho umísťujeme do ložnice (příp. do jihozápadního sektoru), na místa setkávání s ostatními, do manažerské kanceláře, na pracovní stůl, zasedací či prezentační místnosti aj.

Nervozity, neklidu, obav či dokonce strachu se nejlépe zbavíme nošením apatitu u sebe, jeho držením v rukách nebo jeho umístění tam, kde se často nacházíme a vidíme zde na něj. 

Pro kvalitní a hluboký spánek se ideálně uplatní v do ložnice, kde zároveň prohlubuje partnerskou důvěru, naslouchání jeden druhému a vzájemné hlubší porozumění. Pokud dáme apatit na noční stolek, pod postel nebo ideálně, pokud to podmínky dovolují, pod polštář, pomůže nám se zahojením starých šrámů a citových ran.

Pro spirituální naladění a náš vývoj v souladu s Vesmírným Řádem je jeho pozice nejvhodnější v severním sektoru.

Díky jeho modrozeleným odstínům je vhodný jako krystal hojnosti a prosperity, za tímto účelem jej dáváme optimálně na jihovýchod.

Apatit se skvěle uplatní v prostorách, kde praktikujeme duchovně-tělesná cvičení (jógu, tai-čchi), meditujeme, či pracujeme s lidmi (psychologové, manažeři, personalisté).

DALŠÍ APATITY NALEZNETE ZDE

Další blahodárné účinky apatitu v tradicích a krystaloterapii:

Apatit podporuje výživu kloubů, kosti a zubů. Také trávení a optimalizaci vstřebávání látek. Příznivě působí na funkce jater, ledvin, močového měchýře a zraku. Vhodný při migrénách a bolestech hlavy. Užitečný po mejdanech ;-)

Původ: Zambie

Doplňkové parametry

Kategorie: Apatit
Hmotnost: 0.144 kg
Rozměry:: 6 x 5,3 x 3,8 cm