Apatit náramek kuličky lesklé 0,4 cm, Madagaskar NÁRAMEK Z APATITU - KULIČKY 0,4 CM, 100% PŘÍRODNÍ, NEDOBARVOVANÝ "KÁMEN OCHRANY A SEBEPROSAZENÍ"

Kód: APANAR7
330 Kč / ks
Skladem

100 % přírodní náramek z apatitu je vyroben z pravidelných kvalitních kuliček ve šperkové kvalitě, s profesionálním výbrusem a vysokým leskem. Kuličky jsou navlečeny na více-vláknité elastické gumce s dlouhou životností a délce přibližně 19 cm, náramek je pružný, sedí všem běžným velikostem. 

DALŠÍ VÝBĚROVÉ NÁRAMKY ZDE:

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vlastnosti apatitu v tradicích a krystaloterapii:

Apatit navozuje rychlé zklidnění a ochranu. Je oblíben pro své schopnosti odklánět negativní energie všeho druhu, zvláště pak intriky a manipulaci ostatních. 

Apatit nás rozvíjí po stránce duševním a duchovní.  Naučí nás klidu a vyrovnanosti a zároveň podpoří naši sebedůvěru, schopnost se vyjadřovat a prosadit, nenechat se vtáhnout do manipulativních her a intrik ostatních. 

Navozuje hluboký spánek, odpočinek a dostane nás jednoduše do meditativního stavu. Tlumí hyperaktivitu, roztěkanost a neschopnost se soustředit

Apatit podporuje kreativitu a pomáhá se zacílením, vytrvalostí a dokončení předsevzetí. 

Apatit zlepšuje komunikaci v mezilidských vztazích. Vhodný je pochopitelně jako "vztahový kámen",  hodí se ovšem i do zaměstnaní, zvláště pro ty, kteří pracují v kolektivu nebo jako nadřízení. 

Apatit přeje kreativitě a inovativnímu myšlení. Uplatní se zde při plánování, vizualizaci, startování nových projektů apod. 

Využívá se pro podporu výživy kloubů, kosti a zubů, pro lepší trávení a optimalizaci vstřebávání látek. Příznivě působí na oči. Vhodný je při migrénách a bolestech hlavy. Užitečný po mejdanech ;-)

Původ polodrahokamu: Madagaskar

Ke šperku z apatitu lze dokoupit i dárkovou krabičku: https://www.fengsuejkameny.cz/vyberove-naramky-z-prirodnich-kamenu/sperkova-krabicka-na-naramky/.

Doplňkové parametry

Kategorie: Apatit výběrové kvalitní náramky
Hmotnost: 0.005 kg
Délka:: cca 19 cm