Angelit - přírodní s broušenou čelní stěnou "Andělský kámen štěstí a vnitřního míru" 9 x 7,6 x 2,3 cm 184 g. Peru

Kód: ANG29
530 Kč / ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Krásně tvarovaný angelit v "nebeské modři" a broušenou čelní stěnou.

Angelit je nazýván "Andělským kamenem štěstí a vnitřního míru". Angelit si získal značnou oblibu zejména pro své zklidňující a tišící účinky a samozřejmě i pro svou až „nebeskou krásu“. Angelit nám do života vnáší rychlé vnitřní ztišení, harmonii a "požehnání". Angelit podporuje mezilidskou a partnerskou komunikaci a jemně zahlazuje šrámy vzniklé nedorozuměními a neshodami mezi lidmi. Angelit také chrání prostor, v němž se vyskytuje. Dále neutralizuje stres a pomáhá soustředění. Angelit se ve Feng Šuej využívá také k podpoře vztahů, k harmonizaci emoční a citové oblasti. Samozřejmě se pro svou až "nebeskou/andělskou modř" (barvu čistoty) a úchvatnou kresbu připomínající klidnou oblohu hodí i jako nepřehlédnutelný dekorativní kámen na místo, které chceme prozářit "nebeským klidem". 

DALŠÍ KRÁSNÉ ANGELITY ZDE

Detailní informace

Detailní popis produktu

Angelit je „sourozencem“ celestínu (jeho nezkrystalizovaná podoba, oba jsou složeni z celestitu – síranu stroncia).

Jak již název angelitu napovídá, bývá tento krystal označován jako „andělský kámen“. Jedná se o jeden z kamenů pro „Nový věk“ hojně využívaným duchovní průvodci, terapeuty i lidmi s telepatickými schopnostmi, které angelit silně umocňuje. Dále neutralizuje stres a pomáhá soustředění. 

ANGELIT VE FENG ŠUEJ

Angelit se ve Feng Šuej využívá k podpoře vztahů, k harmonizaci emoční a citové oblasti. Samozřejmě se pro svou až "nebeskou/andělskou modř" (barvu čistoty) a úchvatnou kresbu připomínající klidnou oblohu hodí i jako úchvatný dekorativní kámen na místo, které chceme prozářit "nebeským klidem".  S angelitem pracuje všude tam, kde chceme nastolit klid a harmonii. Angelit tlumí emoce a rozbouřené city. Dopomáhá soustředění a bystrosti.

Osobní ochrana - pokládáme do naší blízkosti. Rychlá ochrana či potřeba zklidnění - držení v dlani.

Ochrana prostoru a odklon negativního -  angelit je osvědčeným strážcem v domácnosti i kanceláři. Umísťuje se do oblasti Ming Tang (poblíž vstupních dveří) nebo na místo, odkud angelit na vstupní dveře "vidí"), případně na jakékoli místo, kde je ochrany třeba.

Ložnice a jihozápadní Feng Šuej sektor– zklidňuje mysl i tělo. Prozařuje mezilidské vztahy, zejména jejich čistotu, věrnost a bezpodmínečnou lásku. Umístěn u postele dopřává klidný a chráněný spánek. Zde také slouží jako "magnet" pro přivábení nového "požehnaného" partnera. 

Dětský pokoj – napomáhá soustředění při učení. Klidní emoce.

Kancelář – podporuje pracovní a obchodní vztahy a komunikaci. Angelit je skvělý přítel všech, kteří pracují s lidmi - manažerů, psychologů, personalistů aj.

Sever – silná rezonance angelitu s očistným vodním živlem předurčuje jeho umístění právě v severním Feng Šuej sektoru podle Pa Kua. Poskytuje zde ochranu, duchovní vedení a vyváženou pouť životem. Podle Tradiční čínské medicíny je právě sever místem, kde se pročišťuje oblast urogenitálního sytému a zbavuje se emočních nábalů a citových zátěží. 

Východ – angelit ve východním Feng Šuej sektoru podporuje vše, co je spojeno s komunikací. Příznivě ovlivňuje krční oblast (krk, hrtan, hlasivky, štítnou žlázu apod.)

Jihovýchod – přivolává štěstí a požehnání.

Severovýchod – prohlubuje odpočinek, relaxaci, meditaci.

Západ – podporuje vize a kreativitu.

Další blahodárné účinky angelitu v tradicích a krystaloterapii:

Půlený angelit se přikládá pod chodidla (pro zjednodušení ho lze přehrnou do ponožky), čímž zajistí vyrovnání meridiánů v těle. Jeho svíráním se používá k masážím dlaní. Angelit se v krystaloterapii uplatňuje též jako prostředek k detoxikaci organizmus, úlevě od tělesných bolestí a pro "zhojení" šrámů z citových ublížení, včetně traumat a zneužívání. Podporuje očistu ledvin a jater od toxinů, funkci očí, plic a krční oblasti vč. štítné žlázy. Je skvělým kamenem při psychických potížích, melancholii, depresích apod. 

Angelit je díky jeho nezaměnitelné barvě "nebeské modři" pochopitelně i nádhernou dekorací v interiéru.

Původ: Peru

Doplňkové parametry

Kategorie: Angelit
Hmotnost: 0.184 kg
Rozměry:: 9 x 7,6 x 2,3 cm
Položka byla vyprodána…