Amazonit - přírodní, surový, masívní - přes 2 kg !!! "Kámen pravdy, naslouchání a upřímné komunikace" přírodní velký surový amazonit se stříbřitými žilkami, 15,5 x 12 x 9 cm !!! Peru

Kód: AMA10
2 700 Kč / ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Velký přírodní, velmi estetický surový amazonit o hmotnosti přes 2 kg!

Amazonit je jihoamerický OCHRANNÝ A HARMONIZAČNÍ KÁMEN. Je také znám jako KÁMEN MILOSTNÉ KOMUNIKACE, zejména díky jeho schopnosti "rozvazovat jazyk" - umožňuje nám upřímně sdílet své pocity a zároveň mít pochopení pro ostatní, i pokud to mají úplně jinak. Amazonit má neskutečnou schopnost odhalovat i tu nejkrytější pravdu jak nás, tak i o ostatních. Umožňuje nám vidět situace takové, jaké skutečně jsou a se všemi souvislostmi. Amazonit otvírá brány intuici, aby nám stále ukazovala ten správný směr a pomáhala v každodenním rozhodování. Vyrovnává ženskou a mužskou energii. Dokáže zhmotňovat naše přání. V jihoamerických tradicích je psychickým „tišitelem“ životních, zejména citových a emočních šrámů z minulosti. Zde se také využívá pro tlumení svalových křečí (včetně bolestivých menstruací). Příznivě působí také na kosti, klouby a zuby, kdy se uplatňuje při nedostatku vápníku. Podporuje v učení, zejména jazykům.

Další amazonity ZDE

Detailní informace

Detailní popis produktu

Amazonit je velmi pozitivní kámen vhodný pro harmonizaci prostoru jak doma, tak i na pracovišti. Amazonit je jedním z vyhlášených jihoamerických šamanských kamenů.

AMAZONIT VE FENG ŠUEJ

Amazonit ve Feng Šuej využíváme zejména pro jeho schopnost odklánět vše negativní a zklidňovat vše kolem sebe. Amazonit v interiéru umísťujeme všude tam, kde chceme zamezit vlivu elektromagnetického znečištění či působení geopatogenních zón.

Amazonit podporuje učení se novým věcem včetně studia jazyků. Za tímto účelem ho umísťujeme tam, kde se studiu věnujeme.

Ložnice – amazonit v ložnici „otvírá srdce“ a podporuje milostnou komunikaci, vzájemné naslouchání a pochopení.

Amazonit v kanceláři dokáže udržovat směr v mezilidské komunikaci i ukočírovat i rozbouřené emoce při klíčových jednáních.

Jihovýchodní nebo západní sektor Feng Šuej - zde amazonit pomáhá zhmotnění našich vizí a přání.

Severovýchod, ložnice, odpočinková zóna, pracovní stůl – na tato místa ho dáváme, pokud potřebujeme zklidnit, zbavit se napětí a stresu, vyrovnat naše polarity aj.

Jih – v případě potíží se srdcem a krevním tlakem umísťujeme amazonit do jižního Feng Šuej sektoru.

Takto velký a estetický amazonit je pochopitelně nepřehlédnutelným dekorativním kamenem v interiéru.

Původ: Peru

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Amazonit
Hmotnost: 2.05 kg
Rozměry:: 15,5 x 12 x 9 cm
Položka byla vyprodána…